Menu

Menu ślubne to obowiązkowy punkt w organizacji przyjęcia. Coraz częściej Młoda Para decyduje się, aby przygotować specjalną kartę dań. Rozwiązanie jest bardzo korzystne, ponieważ goście mogą wcześniej dowiedzieć się, jakie potrawy zostaną podane. Warto również zamieścić informację dotyczącą dnia i godziny serwowania, aby goście w odpowiednim czasie usiedli do stołu. Dodatkowo stanowi interesujący element dekoracji sali. Do każdej pozycji można dodać również składniki, z których wykonano danie. Dzięki temu alergicy mogą wybrać odpowiednią dla siebie potrawę.

Piękna dekoracja z kartą dań weselnych

Karty to nie tylko praktyczny element organizacji przyjęcia weselnego. Państwo Młodzi coraz częściej decydują się na to rozwiązanie ze względu na dekoracyjny charakter tego typu dodatków. W asortymencie sklepu internetowego amelia-weeding.pl dostępny jest duży wybór kart menu dostosowanych do różnorodnych aranżacji sali weselnej. Znajdą się wśród nich eleganckie, tradycyjne czy minimalistyczne propozycje. Warto wybrać wygląd menu na ślub dostosowany do całej stylistyki przyjęcia. W tym celu należy zwrócić uwagę nie tylko na fakturę i kolor papieru, ale też dodatkowe zdobienia oraz kompozycję z wybraną czcionką lub grafiką. Dzięki temu karta dań stanowić będzie nie tylko informację, ale stanie się też ważną częścią dekoracji stołu. Poza tym duże znaczenie ma również dobór pozostałych dekoracji.

Jakie informacje warto zawrzeć w menu na wesele?

Organizacja menu na wesele to nie tylko wybór potraw w lokalu czy poszukiwanie odpowiedniego cateringu. Obecnie bardzo popularne jest przygotowywanie specjalnych kart dań, dzięki którym zaproszeni goście będą mogli uzyskać więcej informacji dotyczących podawanych potraw. Odpowiednio ułożone będą stanowić niezwykle praktyczny dodatek. Projektując kartę menu, można zdecydować się na prosty spis potraw. Zamieszczając jednak informacje dotyczące składników, które znajdują się w daniu, ułatwimy alergikom wybór zdrowego dla nich jedzenia. Ciekawym pomysłem jest także podanie karty menu z daniami do wyboru, dzięki czemu każdy gość zaznaczy, a następnie otrzyma wybraną przez siebie potrawę. W ten sposób można zachować więcej miejsca na stole na różnego rodzaju przekąski. Ponadto menu ślubne z możliwością wyboru, rozesłane wraz z zaproszeniami, mogą pomóc w oszczędności wydatków na przyjęcie. Warto również zastanowić się nad formą karty dań z rozpiską potraw wraz z dniem i godziną serwowania. Dzięki temu każdy gość będzie wiedział, w którym momencie wrócić do stołu Można również zamieścić w karcie także informacje dotyczące godziny podania tortu, ofertę drink baru oraz przekąsek znajdujących się na słodkich kącikach czy stolikach z wiejskimi produktami.

menu na ślub