Filter

All available filters

All filters

Please select active filters from the list below:

Dodatki ślubne • Dekoracje weselne

Winietki ślubne

Winietki, czyli wizytówki na stół (karteczki z imionami i nazwiskami Gości) sa praktyczną dekoracją stołu. Oprócz tradycyjnych kartoników z nadrukiem grafik, w ofercie mamy także winietki ozdabiane tasiemkami, kryształkami, perełkami, a także w innych ksztaltach i formach ( na patyku, na haczyku). U nas znajdą Państwo wizytówki na stół w rozmaitych wzorach i kolorach.

Pudełka na koperty

Po kościelnej uroczystości Państwo Młodzi otrzymują prezenty i kartki w kopertach. Dlatego przygotowaliśmy estetyczne pudełka, do których będzie można wrzucać otrzymane podarki. Pudełka na koperty są personalizowane, wykonywane z wybranym motywem i stanowią piękny detal na ślubie.

Wiatraczki - podziękowania dla Gości

Wiatraczaki to ciekawy element ozdobny Waszego wesela. Będą stanowić piękną kompozycję dla ślubów w sezonie letnim. Takie oryginalne i zarazem zabawne podziękowania dla Gości na pewno zapisza się w pamięci.

Pudełka na popcorn

Pudełka na popcorn, które urozmaicą poczęstunek. Pudełka mogą być także wykorzystane jako pudełka na słodkości - cukierki, ciasteczka. Personalizowane pudełka na popcorn z grafiką pasująca do stylu wesela będą ozdobnym detalem weselnego przyjęcia.

Przypinki

Nowoczesne kotyliony dla Gości - przypinki, na ktorych mogą znaleźć się imiona Gości lub też pełnione "funkcje", cyli ciocia, wujek Panny Młodej, Mama itd. Przypinki są ciekawą atrakcją weselną, ulatwiająca nawiązywanie znajomości. Mogą pełnić rolę wesołych winietek.

Świeczki - podziękowania dla Gości

Zaskakujący upominek dla Gości? Świeczki zapachowe, które umilą niejeden wieczór. Te oryginalne podziękowania dla Gości zamknięte są w eleganckim słoiczku, ozodbionym personalizaowaną etykietą z inicjałami Państwa Młodych.

Księgi Gości

Uwiecznij wspomnienia z naszymi Księgami na wpisy Gości.  Pozwól, by uczestnicy wesela mieli możliwość wpisać życzenia. Księga Gości jest dobrym miejscem na wklejanie zdjęć zrobionych podczas przyjęcia.

Menu weselne

Piękna papeteria ślubna stanowi dekorację stołu i sali weselnej. Uzupełnieniem tej dekoracji jest także menu weselne. Oferujemy menu zarówno jednokartkowe jak i rozkładane.

Numery stolików

Jeżeli decydujecie się na kilka osobnych stołów na przyjęciu weselnym to zapraszamy po numery stolików. Wykonujemy numery stołów w różnych formatach i wyglądzie, także numerki w elegancko prezentującym się stojaczku.

Nasiona - Podziękowania dla gości

Szukacie podziękowań dla Gości, które przetrwają w pamięci więcej niż jeden dzień? Obejrzyjcie nasze propozycje upominków dla Gości - torebeczki z nasionami. Wzory opakowań z nasionkami dopasowane do zaproszeń ślubnych i dodatków weselnych.

Zawieszki

Zawieszki na butellki są ciekawą dekoracją butelek z alkoholem. Mogą to byc zawieszki na wódkę, wino, nalewki z domowej spiżarni Państwa Młodych. Często na zawieszkach umieszczane są wierszyki, które umilają zabawę weselną.

Miody

Słodkie podziękowania dla Gości, małe upominki w postaci miodku w małych słoiczkach. Miodki udekorowane są kapturkiem dopasowanym do wybranej kolekcji zaproszeń ślubnych, przewiązanym sznureczkiem lub tasiemką w wybranym kolorze.

Pudełeczka - Podziękowania dla gości

Pudełeczka, upominki dla Gości z cukierkami, można także samodzielnie wypełnić je innymi słodyczami lub drobnymi podarkami. Takie drobne upominki dla Gości wspaniale wyglądają na weselnym stole, tworząc spójną całośc z innymi dekoracjami.

Czekoladki - słodkie podziękowania

Słodkie podziękowania dla Gości w postaci personalizowanych czekoladek z imionami Państwa Mlodych. Czekoladki mogą mieć także złocone napisy. Na czekoladkach piękne motywy zaczęrpniete z zaproszeń ślubnych lub motywu ślubnego - wzory kwiatowe, rustykalne, glamour. Takie slodkości na pewno będą miłym upominkiem dla Gości.

Pudełka na Ciasto weselne

Pudełka na ciasto, ale także na inne słodkości. Pomieszczą muffinki, babeczki, cukierki lub inny drobny upominek dla Gości weselnych. Wśród oryginalnych wzorów pudełek na ciasto Państwo Młodzi znajdą nadruki kwiatowe, elegankie oraz ciekawe zdobienia.

Pikery do babeczek

Jeśli planujecie słodki bufet to proponujemy efektowne pikery do babeczek i innych słodkości. Pikery są dopasowane do stylu zaproszen na ślub lub innych dodatków weselnego stołu. Różne kolory i wzory podkreślą charakter wesela i będą miłym dla oka detalem.