Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Pudełko na Obrączki Ślubne | Amelia Wedding - Eleganckie i Personalizowane Szkatułki
Pudełko na obrączki

Pudełko na Obrączki - Elegancja i Bezpieczeństwo na Twoim Ślubie

Choć wykonane ze szkła i metalu szkatułki ślubne prezentują się bardzo lekko i urokliwie, są to produkty, które zaskakują solidnością wykonania. Szklane ścianki oraz wieczko o grubości 2 mm sprawia, że pudełko na obrączki jest trwałe. Dzięki temu sprawdzi się, jako pamiątka Twojego najpiękniejszego dnia, którą z dumą umieścisz na półce lub na toaletce. Wystarczy jedno spojrzenie na szkatułkę, by przywołać w myślach miłe wspomnienia i przenieść się do chwil, które stały się początkiem Waszej wspólnej drogi.

Szkatułki ślubne z nadrukiem

Wykonany bezpośrednio na szkle nadruk można dowolnie spersonalizować. Dlatego na Twojej szkatułce, na specjalne zamówienie umieścimy nie tylko Wasze imiona, ale także datę ślubu, czy inną ważną informację. Złoty grawer doskonale pasuje do utrzymanych w tym samym kolorze detali wykończeniowych pudełka na obrączki. Jest czytelny i wyrazisty, co nie zmieni się nawet wraz z upływem czasu. Szkatułka na obrączki ze złotymi akcentami to doskonały sposób na przechowanie obrączek podczas zaślubin. Kwiatowe motywy, które ją ozdabiają, podkreślają dyskretny urok tego produktu. Subtelność i lekkość to cechy wyróżniające nasze szkatułki ślubne.

Eleganckie pudełko na obrączki ze szkła

Marzysz o idealnej oprawie Twojego ślubu? Możesz wybrać jeden z kilku motywów przewodnich naszych ślubnych kolekcji, który umieściliśmy także na szkatułkach na obrączki. Spójnej stylistyka ślubnych dodatków sprawi, że każdy element aranżacji w tym także szkatułka na obrączki szklana będzie pasował do całości wystroju. Od Twojej wyobraźni i kreatywności zależy sposób wyeksponowania obrączek w szkatułce. Na dnie możesz położyć elegancki materiał lub pokusić się o bardziej oryginalne rozwiązania np. wykorzystując leśny mech. Dzięki przezroczystym ściankom naszego pudełka na obrączki całość zaprezentuje się bardzo elegancko.

Stylowe szkatułki ślubne

Nasze szkatułki na obrączki zaprojektowaliśmy w taki sposób, by pasowały do dowolnej aranżacji. Złote detale to ukłon w stronę miłośników stylu glamour. Prosta ponadczasowa forma ucieszy miłośników stylu rustykalnego, a dekoracje o charakterze kwiatowym, przypadną do gustu entuzjastom botanicznych akcentów. Zieleń i kwiaty towarzyszą każdemu przyjęciu weselnemu. Dlatego niezależnie od tego, jakie inne dodatki pojawią się na Waszym ślubie, eleganckie pudełko na obrączki dostępne sklepie amelia-wedding.pl z pewnością będzie do nich pasować.
Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi wariantami naszych szkatułek na obrączki.

W szklanej szkatułce można:

  • przechowywać i podawać obrączki;
  • umieszczać zaproszenia ślubne i wizytówki;
  • przechowywać pamiątki jeszcze długo po ślubie...

To idealna kasetka na biżuterię, którą można nawet przekazać później w posagu. Wraz z parą kolczyków czy wisiorków może być prezentem ślubnym dla Młodej Pary. Państwo Młodzi mogą też kupić ją sobie sami, by w tak uroczystym opakowaniu przechowywać najważniejszą ozdobę ich szczególnego dnia - obrączki.

Personalizowane ślubne szkatułki

Możliwość grawerowania jest tym, co szczególnie wyróżnia produkty z tej kategorii. Wciąż w wielu sklepach grawerunek oznacza niemal urzędowe pismo według jednej matrycy. Wystarczy jednak spojrzeć na dostępne u nas szklane szkatułki by przekonać się, że tu zamówisz dodatki ślubne naprawdę dopasowane do Twoich potrzeb. Delikatne, złote pismo wygląda, jak ręczne. Tym samym jest czymś naprawdę wyjątkowym na tle masowych ozdób z innych sklepów. Towarzyszy mu subtelna grafika z motywami roślinnymi. Taką szkatułkę aż chciałoby się mieć na toaletce. Na szczęście to możliwe - wystarczy, że zamówisz ją i dobierzesz odpowiedni wzór.

Więcej o szklanych szkatułkach

Szkło i metal to materiały ponadczasowe, które nie zniszczą się z czasem. Pozłacany metal po latach nabierze tylko szlachetnej patyny i stanie się jeszcze cenniejszy jako pamiątka. W tak ozdobnym opakowaniu możesz przechowywać listy i inne ważne dokumenty. Może też pełnić rolę wizytkownika na biurku lub po prostu służyć do przechowywania najcenniejszej biżuterii. W szklanej szkatułce nigdy nie stracisz jej z oczu!

Zobacz wszystkie dostępne modele i sprawdź, który będzie najlepiej pasował do Twojego ślubu. Następnie wybrany model możesz dopasować do swoich potrzeb, zamawiając osobisty grawerunek.