Pudełko na obrączki

Szukasz oryginalnych dodatków ślubnych? Zobacz szklane szkatułki - niesamowity dodatek, który jeszcze długo po ślubie będzie piękną pamiątką!

Delikatna, szklana szkatułka to coś jak ze świata baśni. Jeśli dodatkowo elementy puzderka są złocone, a jego powierzchnię ozdabiają motywy kwiatowe, to robi się naprawdę bajkowo!

W szklanej szkatułce można:

  • przechowywać i podawać obrączki;
  • umieszczać zaproszenia ślubne i wizytówki;
  • przechowywać pamiątki jeszcze długo po ślubie...

To idealna kasetka na biżuterię, którą można nawet przekazać później w posagu. Wraz z parą kolczyków czy wisiorków może być prezentem ślubnym dla Młodej Pary. Państwo Młodzi mogą też kupić ją sobie sami, by w tak uroczystym opakowaniu przechowywać najważniejszą ozdobę ich szczególnego dnia - obrączki.

Personalizowane ślubne szkatułki

Możliwość grawerowania jest tym, co szczególnie wyróżnia produkty z tej kategorii. Wciąż w wielu sklepach grawerunek oznacza niemal urzędowe pismo według jednej matrycy. Wystarczy jednak spojrzeć na dostępne u nas szklane szkatułki by przekonać się, że tu zamówisz dodatki ślubne naprawdę dopasowane do Twoich potrzeb. Delikatne, złote pismo wygląda, jak ręczne. Tym samym jest czymś naprawdę wyjątkowym na tle masowych ozdób z innych sklepów. Towarzyszy mu subtelna grafika z motywami roślinnymi. Taką szkatułkę aż chciałoby się mieć na toaletce. Na szczęście to możliwe - wystarczy, że zamówisz ją i dobierzesz odpowiedni wzór.

Więcej o szklanych szkatułkach

Szkło i metal to materiały ponadczasowe, które nie zniszczą się z czasem. Pozłacany metal po latach nabierze tylko szlachetnej patyny i stanie się jeszcze cenniejszy jako pamiątka. W tak ozdobnym opakowaniu możesz przechowywać listy i inne ważne dokumenty. Może też pełnić rolę wizytkownika na biurku lub po prostu służyć do przechowywania najcenniejszej biżuterii. W szklanej szkatułce nigdy nie stracisz jej z oczu!

Zobacz wszystkie dostępne modele i sprawdź, który będzie najlepiej pasował do Twojego ślubu. Następnie wybrany model możesz dopasować do swoich potrzeb, zamawiając osobisty grawerunek.