Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Zaproszenia Ślubne na Szkle - Szyk i elegancjaZaproszenia Ślubne na szkle

Zaproszenia ślubne na szkle są jednocześnie delikatne oraz wytrzymałe. W przygotowaniu wybranych przez klientów zaproszeń ślubnych wykorzystywane jest wysokiej jakości szkło pochodzące od polskiego producenta. Szklana powierzchnia z nadrukiem ma grubość 2 mm, a w celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania – krawędzie zaproszeń są zaokrąglone. Dzięki temu nie istnieje ryzyko przypadkowego zranienia się. Zaproszenia szklane są również niezwykle trwałe. Bezpośredni druk na szkle jest odporny na ścieranie, natomiast sama szklana płytka nie ulega zarysowaniom ani uszkodzeniom spowodowanych warunkami atmosferycznymi.

Personalizacja

W przypadku gdy dostępne projekty szklanych zaproszeń nie odpowiadają idei narzeczonych, możliwe jest przygotowanie indywidualnego projektu zaproszenia ślubnego, zgodnego z ich zamysłem. Oznacza to możliwość wydruku na szkle przesłanej przez parę młodą grafiki, modyfikację istniejącego tekstu lub przesłanie własnego (w języku polskim lub obcym). Wygodny format zaproszenia pozwala umieścić na nim wszystkie niezbędne informacje, nie zakłócając przy tym delikatnego charakteru szkła. Do każdego zaproszenia dołączana jest dopasowana kolorystycznie koperta, wykonana z najwyższej jakości papieru. Możliwa jest dodatkowo pełna personalizacja kopert – począwszy od nazwisk zaproszonych gości, kończąc na pełnym zaadresowaniu stylowej koperty.

Jedno zaproszenie – różne style

Zaproszenia ślubne wykonane na szkle doskonale wpisują się w każdy styl, w jakim narzeczeni chcą przygotować uroczystość zaślubin i wesele. Sprawdzą się zarówno w przypadku ślubów klasycznych, jak i rustykalnych. Pomimo swojej innowacyjności w dziedzinie ślubnej, pasują również do ślubów utrzymanych w stylu vintage i glamour – wszystko zależy od projektu narzeczonych, dobranych grafik, tekstów i kolorystyki. Dołączona do zaproszenia koperta również wpisuje się w wybrany przez parę młodą styl – jest zawsze doskonale dobrana do motywu zaproszenia. W przypadku zaproszeń wykonywanych na indywidualne zaproszenie, klient ma wpływ na takie szczegóły, jak czcionka i kolor tekstu, wobec czego zaproszenia ślubne wykonane są zgodnie z dbałością o każdy detal, który jest ważny dla klienta.

Szklane dodatki

W chwili, kiedy narzeczeni decydują się na wybór szklanych zaproszeń ślubnych, należałoby dopasować do nich pozostałe elementy wystroju sali weselnej. Wychodząc temu naprzeciw, w ofercie klienci znajdą również szklane winiety, zawieszki na butelki oraz podziękowania dla gości czy rodziców. Szczególnie winietki na szkle cieszą się ogromnym zainteresowaniem narzeczonych, którzy zdecydowali się na szklane zaproszenia ślubne. Te niewielkie szklane płytki, trwale ozdobione motywem wesela oraz nazwiskiem zaproszonego gościa są oryginalną pamiątką, która natychmiast przyciąga wzrok do weselnych stołów. Wszystkie pozostałe szklane elementy wystroju wesela, zamawiane wraz z indywidualnie zaprojektowanymi zaproszeniami, wykonane będą w identycznym stylu, zgodnie z przesłanym i zaakceptowanym projektem. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, związanych z trwałością i jakością zaproszeń lub winietek drukowanych na szkle, istnieje możliwość zamówienia zestawu próbkowego w jednym z dostępnych wzorów.

Wyjątkowo transparentne zaproszenia ślubne na szkle

W ofercie papeterii ślubnej z każdym kolejnym sezonem kształtują się coraz bardziej różnorodne i innowacyjne trendy. Jednym z najbardziej oryginalnych przykładów w ostatnim czasie są zaproszenia ślubne na szkle. Wyjątkowe i transparentne zaproszenia zyskują coraz bardziej na popularności. Są nad wyraz eleganckie, wykonane z bardzo wytrzymałego szkła, które jest odporne na zarysowania oraz niekorzystne działanie warunków atmosferycznych. Na stronie internetowej Amelia-Wedding można znaleźć skrojoną na indywidualne potrzeby Klienta ofertę zaproszeń ślubnych na szkle, które przykuwają wzrok od samego początku. Poza standardowym tekstem zaproszenia można zamówić przeróżne wzory i motywy, które upiększą taflę szkła. W naszej ofercie znajdziecie Państwo klasyczne wzory, takie jak Soft, jak również nieco bardziej śmiałe i przesycone kolorami wersje Korani. Zaproszenia ślubne na szkle to doskonała alternatywa dla osób ceniących sobie niecodzienny wygląd w połączeniu z szykownym stylem. Przezroczyste zaproszenia ślubne na szkle z pewnością zaskoczą gości, dla których ważna jest oryginalność.