Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Pikery Ślubne | Amelia Wedding - Oryginalne Dekoracje na Twój Wyjątkowy Dzień
Pikery

Pikery Ślubne - Elegancja i Praktyczność na Twoim Weselnym Przyjęciu

Na przyjęciu weselnym, gdzie biega duża gromada dzieci, a uwaga gości skupia się raczej na Młodych Małżonkach, niełatwo jest zapobiec dezorganizacji i chaosowi. Dlatego w sklepie internetowym amelia-wedding.pl postanowiliśmy wykorzystać pikery ślubne jako jeszcze jeden element dekoracyjny. Zaproszenia już rozesłane, winietki na stoły gotowe, butelki ozdobione etykietkami z pozdrowieniami dla gości, pudełka z upominkami dla gości czekają na ten ostatni moment wesela, jakim jest pożegnanie. Co jeszcze mogłoby ozdobić stoły weselne pełne smakołyków?

Właśnie pikery! To świetny pomysł zarówno do ciastek, jak i drobnych kąsków z zimnej płyty. Przymocowany do długiej wykałaczki krążek z tektury, z odpowiednią dekoracją urozmaici stoły weselne i doda im uroku. Dzięki pikerowi oczywiście łatwiej podnieść potrawę, więc goście będą z pewnością zadowoleni z takiego udogodnienia. Piker posiada awers i rewers. Na drugiej stronie pikera mogą znaleźć się zabawne wierszyki, zagadki dla gości czy słowa piosenek weselnych. Weselnicy z pewnością będą się śmiać, porównując to, co znaleźli na swojej przekąsce.

pikery ślubne
ślubne pikery - dekoracje weselne

Różne dekoracje i różne zestawy

W naszym sklepie na razie dostępne są pikery ślubne z dekoracją pochodzącą z zestawów rustykalnych o motywach kwiatowych oraz zestaw z motywem jelenia i łani. Motywy kwiatowe pasować będą też do innych zestawów kwiatowych w podobnej gamie kolorystycznej, ale na Państwa życzenie możemy udostępnić także inne zestawy i wzory.

Ważne, by wszystko współgrało ze sobą, dlatego nasze pikery najlepiej sprawdzą się w jednym z powyższych zestawów rustykalnych. Jeśli numery stołów weselnych, menu ślubne, winietki, zawieszki na butelki, przypinki dla gości i inne elementy dekoracyjne będą utrzymane w jednolitym stylu, wtedy dołączenie do nich pikerów ślubnych wbitych w ciasteczka ułożone na paterach uzupełni całość kompozycji. Serdecznie zachęcamy do wykorzystania tego praktycznego dodatku na Waszym weselu.