Filtr

Wszystkie dostępne filtry

Kolor

Selected: 0

Styl

Selected: 0

Rodzaj kwiatów

Selected: 0

Wszystkie Filtry

Please select active filters from the list below:

Ślubne Świeczki Sojowe - Naturalne Podziękowania dla Gości Weselnych

Naturalne świece sojowe jako oryginalne podziękowania dla Gości to bardzo ciekawy pomysł na drobny upominek dla Waszych najbliższych. Świece sojowe nie tylko pięknie wyglądają i mają ciekawy wybór zapachów, ale dodatkowo są produktem naturalnym. Wybierając podziękowania dla Gości na Wasz ślub, koniecznie rozważcie świece sojowe, które przygotowaliśmy dla Was w różnych kompozycjach zapachowych. Ekologiczne, zapachowe świece sojowe są ręcznie wykonywane dla naszych Par Młodych, dzięki temu możecie mieć pewność, że wybraliśmy dla Was najlepsze składniki do ich produkcji.

Ślubne Świeczki Sojowe - Naturalne Podziękowania dla Gości Weselnych

Ślubne Świeczki Sojowe - Naturalne Podziękowania dla Gości WeselnychŚwiece sojowe jako podziękowania dla Gości weselnych sprawdzą się zarówno w przypadku weselnego przyjęcia w stylu glamour, boho, ale także rustykalnym czy vintage. Dodatkowo można podkreślić wyjątkowość tego upominku, decydując się na personalizowaną etykietę. Możecie wybierać wśród wielu grafik kwiatowych, złoconych ilustracji oraz detali w stylu retro. Dla przyjęć zorganizowanych w klimacie boho lub rustykalnym najlepiej sprawdzą się naturalne świeczki sojowe z ekologiczną etykietą. Świeczki sojowe, to piękny, ale także uniwersalny prezent dla Waszych Gości, który jeszcze długo po zakończeniu wesela, będzie przywoływał miłe chwile spędzone w gronie najbliższych.

Naturalne świeczki sojowe są przygotowywane ręcznie i tworzone dla Was z pasją. Zostały wykonane w elegankich słoiczkach z brązowego szkła, o pojemności 120ml, co gwarantuje około 15 godzin czasu palenia się świeczki. Standardowo do wyboru jest cudowna, leśna kompozycja zapachowa oraz orzeźwiająca, pomarańczowa nuta dla miłośników cytrusów. Możemy także przygotować inne zapachy świeczek sojowych, żeby były dopasowane do Waszego przyjęcia.

Ekologiczne świece sojowe są propozycją eleganckiego upominku dla Waszych Gości. Cudowne i głebokie zapachy oraz ciekawa szata graficzna personalizowanej etykiety sprawią, że będzie to podarunek wyjątkowy i niespotykany. Jeśli chcenie w miły sposób zaskoczyć swoich Gości, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych zapachowych świeczek sojowych. Takie detale na weselnym stole na pewno zrobią wrażenie na uczestnikach przyjęcia. Dodatkowo możecie uzupełnić dekoracje o inne dodatki weselne w tej samej szacie graficznej. Idealnym połaczeniem będą winietki, zawieszki na alkohol czy też numery stolików wykonane w tej samej stylistyce. Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na wyjątkowe podziekowania dla Gości, te piękne słocziki z sojowymi świecami mogą być dla Was dobrą inspiracją.