Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Wiatraczki jako Podziękowania dla Gości Weselnych | Amelia Wedding - Oryginalne i Praktyczne Upominki
Wiatraczki

Wiatraczki jako Podziękowania dla Gości - Oryginalne Upominki, Które Powodują Uśmiech

Wiatraczki jako podziękowanie dla gości nie są aż tak popularne jak pudełka z ciastkami czy pralinkami, jednak są na tyle oryginalne i urocze, że na pewno spodobają się zaproszonym osobom. Mogą stanowić jednocześnie upominek dla gościa i winietkę, ponieważ na patyczku znajduje się personalizowana etykieta. Jeśli więc umieścisz je przy talerzu, pomogą znaleźć miejsce zaproszonej osobie, jednocześnie będą dla niej pamiątką, ale także ozdobią stół. Świetnie zastąpią też ryż lub konfetti po uroczystości zaślubin. Zaproszone osoby trzymające w rękach pięknie poruszające się na wietrze wiatraczki sprawią, że ujęcia z filmu z tego ważnego momentu będą magiczne. Podziękowanie dla gości w formie wiatraczków spowoduje, że Goście zapamiętają przyjęcie jako oryginalne, pełne uroczych dekoracji i miłych gestów. Na pewno ten element spodoba się także dzieciom zaproszonym na weselne przyjęcie. Czy podziękowanie dla gości w formie wiatraczków to jedyny sposób na wykorzystanie tego elementu na weselu?

podziękowania dla gości wiatraczki
wiatraczki na wesele jako podziękowanie

Jaką funkcję oprócz upominku dla gości mogą spełniać wiatraczki?

Wiatraczki są świetnym sposobem nie tylko na obdarowanie gości, ale również ozdobienie sali weselnej oraz ogrodu przed nią, gdzie często są wykonywane pamiątkowe zdjęcia. Ich wzór można dobrać dowolnie, co daje możliwość zastosowania tego elementu dekoracyjnego zarówno na przyjęciach w stylu rustykalnym, jak i glamour. Wszystko zależy od wybranej grafiki. Wiatraczki świetnie sprawdzą się w roli motywu przewodniego na weselu. Umieścić je można w wazonach obok kwiatów utrzymanych w takiej samej kolorystyce lub samodzielnie, co z pewnością będzie nieszablonowym sposobem na wystrój sali weselnej. Jeśli wiatraczki mają stanowić motyw przewodni przyjęcia, muszą pojawić się nie tylko w formie elementu dekoracyjnego na stoły. Ozdobiony tym motywem może być tort weselny, a nawet bukiet panny młodej.

Niekonwencjonalne prezenty dla gości weselnych - wiatraczki

Różnorodne i wielobarwne wiatraczki to zdecydowanie doskonały pomysł na prezent dla gości weselnych. Wbrew pozorom nie chodzi jedynie o to, że stanowią oryginalną formę dekoracji, świetnie prezentującą się podczas weselnych zdjęć. Wiatraczki są także świetnym sposobem na ochłodę, szczególnie gdy wesele odbywa się w okresie letnim, a wysokie temperatury negatywnie oddziałują na samopoczucie gości  przede wszystkim w podeszłym wieku.