Pudełka na ciasto weselne

Pudełka na ciasto dla gości weselnych to doskonały sposób, aby przygotować upominek w ramach wdzięczności za przybycie na ślub i udział w przyjęciu. Dzięki ogromnej ilości dostępnych wzorów i kolorów oraz możliwości dostosowania personalnych podziękowań, każda Młoda Para może nabyć odpowiednie opakowanie do oprawy wesela, które nada wyjątkowy klimat wesela. Z pewnością goście ucieszą się, zaglądając do eleganckiego pudełka i widząc w nim pyszne słodkości, a przy tym na długo zapamiętają ten wyjątkowy dzień!

Jak wybrać pudełko na ciasto ślubne?

Obecnie największą popularnością cieszą się pudełka na ciasto ślubne wykonane z papieru, ponieważ dają ogromną ilość możliwości stylizacji. W asortymencie sklepu internetowego amelia-wedding.pl znajdują się różnorodne wzory pudełek, w tym z kwiatowymi motywami, rustykalne czy charakteryzujące się minimalistyczną elegancją. Co więcej, można dobrać ich design do pozostałych dodatków ślubnych, takich jak winietki, zaproszenia, numery stolików czy etykiety na butelki. Wybierając opakowanie, powinniśmy w pierwszej kolejności wziąć pod uwagę budżet, jaki możemy na nie przeznaczyć. Warto przy tym uwzględnić liczbę gości oraz zaopatrzyć się w kilka zapasowych sztuk, w razie gdyby jedno z pudełek przypadkowo się zniszczyło. Duże znaczenie ma także sama stylistyka pudełka, która powinna stanowić spójną część oprawy wesela. Kartonowe opakowania na ciasta weselne wbrew pozorom są bardzo wytrzymałe, a przy tym łatwe do składania. Dzięki możliwości częściowego złożenia pudełka są one bardzo łatwe w transporcie i nie zajmują dużo miejsca w lodówce.

Praktyczne i stylowe pudełka na ciasta weselne

Obecnie papierowe pudełka na ciasta weselne wykonywane są z grubej tektury z usztywnianym dnem, dzięki czemu bez obaw można zapakować do nich słodkości. Warto jednak położyć na spodzie folię aluminiową, która dodatkowo zabezpieczy pudełko przed rozpuszczeniem dna. Odpowiednie wycięcia opakowania sprawiają, że opakowanie bardzo łatwo można samodzielnie, w ciągu kilku sekund złożyć. Dzięki wygodnej rączce z możliwością jej składania pudełka są bardzo wygodne w transporcie. Doskonałym pomysłem jest przyozdobienie pudełka za pomocą naklejki z imionami narzeczonych, datą ślubu oraz podziękowaniami. Dzięki temu doskonale będzie komponować się z całą dekoracją wnętrza oraz stanie się oryginalną pamiątką ślubną. Ostatnim, największym trendem są motywy kwiatowe, a wybór takiego opakowania sprawi, że oprawa weselna nabierze świeżości i lekkości. Dużą popularnością cieszą się również minimalistyczne motywy z wiankiem z zielonych gałązek. Doskonale sprawdzą się aktualnie modne wesela w stylu greenery - szczególnie odbywające się w plenerze. Dla osób ceniących klasyczne wzornictwo można również zdecydować się na uniwersalne propozycje ze zdobieniami w postaci ornamentów.

pudełka na ciasto weselne