Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Czekoladki jako Podziękowania dla Gości Weselnych | Amelia Wedding - Słodkie i Personalizowane Upominki
Czekoladki

Czekoladki jako Podziękowania dla Gości - Słodkie Upominki, Które Rozbudzają Uśmiech

Choć ślub i odbywające się po nim wesele to Wasze święto, to jednak nie byłoby ono tak wyjątkowe bez towarzystwa odpowiednich osób. Właśnie dlatego coraz więcej par decyduje się na podarowanie swoim gościom drobnego upominku, aby okazać im wdzięczność i podziękować za przybycie. Nie ma na to lepszego sposobu, niż odrobina słodkiej, rozpływającej się w ustach czekolady. Jednak nie mówimy o takiej zwykłej, prosto ze sklepu, a naprawdę wyjątkowej słodkości, na której opakowaniu znalazła się data Waszego ślubu oraz imiona. Tak mały, ale przemyślany drobiazg sprawi, że każdy z gości weselnych wyjdzie z przyjęcia zadowolony i z pamiątką, której smak przypomni mu o szampańskich chwilach spędzonych na celebrowaniu Waszej miłości.

Spersonalizowane podziękowania

W Amelia Wedding przygotowaliśmy dla Was nie tylko różne rodzaje opakowań, ale także mleczne czekoladki jako podziękowania dla gości. Dziesiątki dostępnych wzorów czekoladek umożliwiają idealne dopasowanie ich do motywu wesela - mamy i słodycze rustykalne, które znakomicie wpisują się w klimat zabawy organizowanej w udekorowanej stodole, jak i słodkości dedykowane Parom Młodym, które uwielbiają jeszcze bardziej oryginalne rozwiązania. Planując ślub w klimacie boho, eleganckim czy glamour można zdecydować się na niebanalne czekoladki jako upominki dla Gości i dopasować owijkę do stylu wesela. Wystarczy, że podacie nam datę swojego ślubu i imiona, a my zajmiemy się całą resztą i stworzymy opakowania prosto z Waszych marzeń.

czekoladki na podziękowania
podziękowania dla gości weselnych - czekoladki

Dlaczego warto podarować gościom weselnym mały drobiazg?

Organizacja wesela bardzo często oznacza również konieczność poniesienia bardzo wysokich kosztów, jednak jest kilka rzeczy, na których nie warto oszczędzać. Jedną z nich są oczywiście podziękowania dla gości, które powinny być wyrażone nie tylko słowami, ale także w formie drobnego upominku. Bez względu na to, jaką przybierze on formę, czy będą to czekoladki, świeczki czy nawet oryginalne nasiona z niezapominajkami, z pewnością ucieszy on niezwykle Twoją rodzinę i przyjaciół. Tak mały, ale wyjątkowy gest sprawi, że będą jeszcze szczęśliwsi z możliwości dzielenia tego wyjątkowego dnia z Wami. Po powrocie do domu usiądą wygodnie w fotelu, spojrzą na czekoladki i z uśmiechem na ustach je spróbują, przypominając sobie Wasz ślub, dzięki któremu wszyscy będą mieli piękne wspomnienia.

Czekoladki jako uniwersalny prezent dla gości weselnych

Czekoladki stanowią uniwersalny prezent dla gości weselnych. Z pewnością każdy z nas lubi bowiem oddać się chwili przyjemności, rozkoszując smakiem pysznej czekolady. Starannie zamknięte w eleganckich pudełkach, zdobione personalizowanym napisem bądź grafiką doskonale spełnią swoją funkcję drobnego upominku dla najbliższych, którzy przybyli, aby wspólnie z Parą Młodą świętować wejście na Nową Drogę Życia. Finalne wykonanie słodkości zamkniętych w personalizowanym pudełku można dostosować do panującego na weselu klimatu.