Numery Stolików

Dobra organizacja to podstawa udanego przyjęcia ślubnego. Z tego względu warto uwzględnić w przygotowaniach numery stołów weselnych. To nie tylko praktyczny dodatek, który pomaga w odpowiednim rozmieszczeniu gości, ale również ważny element wystroju sali. W asortymencie sklepu internetowego amelia-wedding.pl dostępne są numery na stoły weselne w różnorodnych wersjach stylistycznych. Dzięki temu bardzo łatwo można dopasować gotowy wzór do dowolnej aranżacji sali. Numery stołów są szczególnie niezastąpione w przypadku menu z możliwością wyboru potraw, ponieważ usprawniają pracę obsługi wesela. Ponadto goście bardzo szybko i bez zbędnego zamieszania zajmą swoje miejsca przy stole.

Piękna dekoracja z numerami na stoły weselne

Obecnie na rynku związanym z organizacją wesela najpopularniejsze są winietki i numery stołów z różnorodnymi motywami roślinnymi. Dzieje się tak, ponieważ kwiaty opanowały dekorację sal i stołów weselnych. W ofercie sklepu internetowego amelia-wedding.pl znajdują zarówno numery stolików z tulipanami, różami, słonecznikami, jak i mniej popularnymi kwiatami, takimi jak felicje czy różnego rodzaju polne kwiaty. Jednym z ostatnich trendów kwiatowych są konwalie, które dodają subtelnej elegancji całej aranżacji. Stanowią perfekcyjne uzupełnienie zwiewnej stylizacji w stylu rustykalnym. Ze względu na okres kwitnienia doskonale sprawdzą się w wiosennych dekoracjach ślubnych. Konwalie dobrze komponują się z dzwoneczkami, jaskrami, hortensją, różami czy piwoniami. Dla osób, które poszukują bardziej tradycyjnych wzorów, dostępne są minimalistyczne numery stołów z klasycznymi wzorami. Każda Para Młoda może znaleźć coś dla siebie!

Jak rozmieścić gości weselnych?

Bardzo istotne podczas organizacji wesela jest przemyślane rozmieszczenie gości weselnych przy stołach. Obecnie coraz mniejszą wagę przywiązuje się do sztywnych zasad etykiety, ponieważ udane przyjęcie w dużej mierze zależy od dobrej komunikacji przy stole. Para Młoda powinna jednak siedzieć w centralnej części stołu, przodem do wejścia sali, aby była widoczna w całej sali. Warto również pamiętać rozmieszczając członków rodziny, że najbardziej honorowe miejsca znajdują się blisko gospodarzy. Dla starszych gości najlepiej znaleźć miejsca dalej od głośników, aby mogli swobodnie rozmawiać. Najłatwiejszym zadaniem jest rozmieszczenie przyjaciół i najbliższej rodziny. W przypadku jednak osób słabiej znanych można rozdzielić miejsca na podstawie wieku, zainteresowań, miejsca pracy oraz innych cech wspólnych. W odpowiednim rozmieszczeniu gości doskonale sprawdzają się plany stołów wraz z numerami. Dzięki nim każdy gość z łatwością odnajdzie swoje miejsce na sali. Zachęcamy do sprawdzenia bogatej oferty sklepu internetowego amelia-wedding.pl, aby wybrać stylowe akcesoria do dekoracji sali weselnej.

numery na stoły weselne