Świeczki Sojowe - Podziękowania dla Gosci

Filtr

Wszystkie dostępne filtry

Wszystkie Filtry

Please select active filters from the list below:

Etykiety na butelki weselne

Etykiety na butelki weselne to doskonały sposób na stworzenie personalnych, a przy tym eleganckich dekoracji stołu. Występują w rozmaitych wzorach i kolorach, dzięki czemu bardzo łatwo można dopasować odpowiedni naklejkę do wystroju wnętrza. Dodatkowo istnieje możliwość umieszczenia dowolnego tekstu, co pomoże stworzyć wyjątkowy klimat przyjęcia. Etykiety doskonale pasują do różnorodnych kształtów butelek, a przy tym są wytrzymałe nawet po schłodzeniu - nie odklejają się ani nie zmieniają wyglądu.

Różnorodna stylistyka etykiet

Etykiety na butelki ślubne mogą być w eleganckiej, stonowanej odsłonie lub w humorystycznej formie akcyzy. W asortymencie sklepu internetowego amelia-wedding.pl znajdują się naklejki, które perfekcyjnie komponują się zarówno z wódką weselną, winami i innymi alkoholami, jak i napojami bezalkoholowymi, również w nietypowych butelkach. W ofercie przeważają etykiety z motywami kwiatowymi lub w stylu rustykalnym. Szczególną atmosferę przyjęcia można nadać poprzez umieszczenie zabawnego wierszyka, życzeń lub podziękowań dla gości. Z pewnością tego typu dodatek będzie przypominał o uroczystym charakterze wesela, a przy tym zachęci gości do wznoszenia toastów za szczęście Młodej Pary. Dodatkowo można dobrać stylistykę etykiety do pozostałych dekoracji, takich jak winietki, zaproszenia ślubne, menu czy numery stolików. Etykiety najlepiej prezentują się wraz z zawieszkami na butelki.

Etykiety nie tylko dla dekoracji

Etykiety na butelki weselne doskonale sprawdzą się, aby zaskoczyć gości i podkreślić uroczysty charakter imprezy. Poza funkcją dekoracyjną może również stanowić wyjątkową pamiątkę z wesela. Dzięki możliwości spersonalizowania wyglądu oraz tekstu znajdującego się na naklejce każda przyszła para małżonków będzie mogła wspominać do końca życia ten wyjątkowy dzień. Coraz większą popularnością cieszy się również wręczanie narzeczonym wina zamiast kwiatów przez gości. To doskonała alternatywa, ponieważ wino można kupić w podobnej cenie, a nie ma terminu przydatności. Decydując się na tego typu podarunek, doskonałym pomysłem jest spersonalizowanie etykiety za pomocą własnej grafiki lub tekstu. To bardzo oryginalny sposób na złożenie Państwu Młodym najserdeczniejszych życzeń, a przy tym obdarowana osoba może poczuć się wyjątkowo. Również narzeczeni mogą przygotować tego typu upominek z podziękowaniami dla zaproszonych osób. Z pewnością każdy gość doceni ten miły gest!

etykiety na butelki ślubne