Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Księgi Gości Weselnych | Amelia Wedding - Niezapomniane Wspomnienia Twojego Ślubu
Księgi Gości

Księgi Gości Weselnych - Uwiecznij Wspomnienia Twojego Wyjątkowego Dnia

Księga gości weselnych to jeden z najlepszych pomysłów na stworzenie pamiątki z ceremonii ślubnej. Każda osoba, która towarzyszyła narzeczonym w tym wyjątkowym dniu, może uzupełnić księgę Gości, wpisać życzenia, zabawny wierszyk, dobrą radę lub po prostu kilka miłych słów dla Pary Młodej na początek wspólnego życia. Elegancka księga gości weselnych to oryginalna pamiątka, a pamiątkowe wpisy w niej zamknięte będą wywoływać wyjątkowe wspomnienia. Tradycyjne księgi Gości na wpisy gości weselnych mają formę księgi z czystymi kartkami do uzupełnienia. Księgi Gości mogą mieć też formę ankiet z pytaniami na temat Pary Młodej.

Księgi Gości z Imionami Pary Młodej na okładce uwiecznią wyjątkowe wpisy. Dzięki temu przyszli małżonkowie będą mogli wspominać ten jeden z najpiękniejszych dni w życiu i powracać do słów zapisanych przez najbliższe osoby, przywołując uczucia, które wtedy doświadczyli. W naszym sklepie Amelia-Wedding znajdziecie księgi gości glamour, księgi Gości w stylu rustykalnym oraz ekologiczne księgi gości z okładkami z kraftowego papieru. Wyjątkowo prezentują się też księgi gości weselnych w stylu boho z kwiatowymi motywami na okładce.

Ślubna Księga Gości od Amelia-Wedding.pl

Księga Gości weselnych będzie wspaniałą pamiątką

Po co właściwie Młode Pary decydują się na ozdobę, jaką jest księga gości weselnych? Jest to przede wszystkim wyjątkowa pamiątka, do której będą wracać po latach, wspominając swój Wielki Dzień. Każdy szczegół podczas organizacji ślubnego przyjęcia jest bardzo ważny. To właśnie takie drobiazgi jak winietki z nazwiskami Gości, zawieszki na alkohol czy numery stolików nadają wyjątkowego charakteru uroczystości, a elegancka księga Gości dopełni jeszcze wygląd całej sali. Księga gości weselnych będzie jedną z niewielu rzeczy, które pozostaną nam na lata po tym wydarzeniu, jako pamiątka tego wyjątkowego dnia. Jeśli chcielibyście zachować pełne miłości słowa od swoich bliskich, księga Gości zostanie z Wami na długie lata.

Księga Gości weselnych w stylu Pary Młodej

Ze względu na to, że księga gości weselnych to długoletnia pamiątka, warto zadbać o odpowiednią jakość i wygląd, jaki będzie miała wasza księga gości. Warto wybrać księgę pasującą do stylistyki uroczystości. Może być to księga Gości zawierająca datę ślubu, złote imiona pary młodej lub grafikę, która pojawiła się na zaproszeniach ślubnych. W naszym sklepie amelia-wedding.pl możecie liczyć na bardzo bogatą ofertę, dzięki której dopasujecie księgę Gości do stylistyki waszej uroczystości. Różnorodność wzorów i kolorów pozwoli na to, żeby każdy znalazł odpowiednią księgę gości.

Wesele i jego czar nie przeminie dzięki temu jednemu drobiazgowi. Wpisy gości, które mogą przyjąć formę cytatów, życzeń, obrazków, stempelków, czy odcisków palców to wspaniała pamiątka na lata dla Pary Młodej i reszty rodziny. Księga Gości może być wykonana także z czarnymi kartkami, żebyście mogli wkleić zdjęcia z fotobudki lub polaroidu. Dla biesiadników księga gości będzie też ciekawą atrakcją urozmaicająca przyjęcie weselne. Goście weselni z pewnością docenią możliwość pozostawienia życzeń na łamach księgi Gości. W trakcie zabawy weselnicy będą mieli czas na pozostawienie miłych słów dla Młodej Pary. W naszej kolekcji znajdziecie też księgi gości z ankietami, która będzie też świetną zabawą umilająco uroczystość.

Rustykalna Księga Gości od Amelia-Wedding.pl

Jak dokonać wyboru odpowiedniej księgi gości weselnych?

Księga gości może być wykonana w prostej, klasycznej formie w minimalistycznym stylu. Możecie pokusić się też o księgi gości w zupełnie niecodziennej formie np. ankiet weselnych lub księgi z czarnymi stronami, z których możecie stworzyć weselny album. Księgę Gości możecie wykonać ze złoceniami lub srebrnymi detalami. Możecie użyć kwiatowych grafik lub kolorów, które lubicie lub które pasują do wystroju sali weselnej. Wybór księgi gości na ślub może być nie lada wyzwaniem! W naszej ofercie znajdziecie zarówno nowoczesne księgi Gości z kaligraficzną czcionką, księgi Gości w stylu vintage z kwiatami oraz wykonane w stylu glamour. Księga Gości wpisze się w charakter uroczystości, będzie to dodatkowa ozdoba Waszego weselnego stołu.

Gdzie najlepiej umieścić księgę gości?

Duże znaczenie dla uzupełnienia księgi gości ma jej odpowiednie umiejscowienie. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, gdzie i kiedy powinno mieć to miejsce. Na to pytanie najlepiej mogą odpowiedzieć sobie narzeczeni. Księga gości może znajdować się w jednym miejscu podczas trwania imprezy lub być wniesiona w wybranym momencie. Niektóre Pary Młode decydują się zebrać wpisy przed rozpoczęciem wesela, w czasie wręczania prezentów lub na koniec imprezy podczas pożegnania. Niezależnie od tego warto wybrać dla księgi ustronne miejsce, aby zapewnić gościom dobry dostęp do niej oraz możliwość wpisu w spokoju. Bardzo ważne jest odpowiednie oznakowanie lub przekazanie informacji wszystkim zaproszonym o miejscu, w którym znajduje się księga. Dzięki temu każdy będzie miał możliwość wpisania się. Aby zachęcić gości do zamieszczania wpisów, dobrym pomysłem jest urozmaicenie tej czynności poprzez wybranie ciekawej formy lub dodatkowej zabawy.

Jakie są najnowsze trendy przy wyborze księgi Gości?

Najlepiej, gdy księga Gości jest w ponadczasowym wzorze, który nie przeminie wraz z modą. Warto też zadbać o dopasowanie księgi do innych dodatków na weselnym przyjęciu, np. do winietek, zawieszek na alkohol. Również numery stołów i plan z rozsadzeniem Gości mogą być wykonane w tym samym stylu. Księga Gości jest niesamowitą pamiątką Waszego szczególnego dnia, zadbajcie więc o dopasowanie jej do dekoracji weselnych oraz do Waszego gustu. Wasi Goście z pewnością docenią dobór księgi i jej dopasowanie do innych elementów. Niezależnie więc od tego, czy Wasza księga Gości będzie wykonana z białymi czy czarnymi kartkami, czy będzie miała ankiety weselne, będzie dla Was pamiątką na całe życie.