Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Najpiękniejsze zaproszenia w romantycznym stylu

Fanom romantycznych dekoracji ślubnych z pewnością przypadną do gustu następujące kolekcje:

  • Akwarele - to wysokiej jakości zaproszenia, gdzie dominującym motywem są piękne kompozycje kwiatowe w różnych kolorach. Wykonujemy je na papierze z fakturą lnu w kolorze białym lub ecru. Całość umieszczona jest w kopercie z samoprzylepną etykietą do zamykania w formacie 4x7 centymetrów. Przez zaproszenie przewiązana jest efektowna tasiemka z naklejonym kółeczkiem. Dzięki mnogości dostępnych wersji kolorystycznych, każdy znajdzie tu coś dla siebie, bez względu na styl, w jakim utrzymane będzie przyjęcie. Są do głównie zaproszenia ślubne z wiankami kwiatowymi, których subtelny charakter sprawdzi się jako zapowiedź romantycznego ślubu. Dostępne są na przykład zaproszenia ślubne z piwonią, tulipanami lub gipsówką.
  • Malowane Kwiaty - od klasycznych zaproszeń seria ta różni się tym, że w zestawie oprócz koperty znajduje się stylowe etui o wymiarach 14,5x14,5 centymetra. Seria ta przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom motywów kwiatowych. Do wyboru są tu zarówno zaproszenia, gdzie królują kwiaty w intensywnych barwach, jak i te, gdzie wzorem dominującym są subtelne, jasne roślinne motywy - lawenda, różowe piwonie, pastelowe wianki. Zaproszenie wykonujemy na papierze białym lub ecru z fakturą. Całość wieńczy tasiemka o szerokości 25 milimetrów przewiązana przez zaproszenie. Naklejone jest na nią ozdobne kółeczko z Imionami lub inicjałami Pary Młodej, choć może tu również widnieć wierszyk o miłości czy data ślubu.
  • Z koronką - zaproszenia te spodobają się wszystkim miłośnikom bogatych zdobień i dekoracji. Na produktach wchodzących w skład kolekcji znajdują się koronki oraz cyrkonie w różnych kolorach. Ciekawy jest także format tych zaproszeń - wewnątrz znajduje się kieszonka na bilecik z dowolną treścią.