Zaproszenia ślubne - kolor Srebrny

Jeżeli zastanawiacie się, jaki kolor podkreśli elegancki, wzniosły charakter Waszego Wielkiego Dnia, odpowiedź jest jasna - barwa srebrna to doskonały wybór! Zaproszenia ślubne srebrne świetnie wpiszą się w charakter wesela utrzymanego w stylu minimalistycznym, podczas którego liczy się szyk i elegancja. Barwa ta - zarówno w wydaniu bardziej stonowanym, szarym, ale także bardziej ekstrawaganckim, metalicznym i połyskującym, wspaniale łączą się z neutralną bielą czy odcieniem kremowym. Nasze produkty w tym kolorze to prosty, ponadczasowy design i elegancja w odniesieniu do wzorów i zdobień. Idealne jako element oprawy wesela utrzymanego w różnych stylach. Srebro na zaproszeniach ślubnych to strzał w dziesiątkę!

Zaproszenia ślubne w kolorze srebrnym - zarówno dla miłośników minimalizmu, jak i ekstrawaganckiego designu

Zaproszenia ślubne w kolorze srebrnym to idealny wybór dla par ceniących prostotę i funkcjonalność, zwłaszcza, jeżeli utrzymane są w szarej, neutralnej tonacji. W wersji z odcieniem nieco bardziej ekstrawaganckim, o metalicznym połysku, przypadną do gustu zwolennikom nieco bardziej nietuzinkowych rozwiązań. Produkty znajdujące się w naszej ofercie ozdobione są w sposób subtelny i delikatny dekoracjami w tych właśnie kolorach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą, nieustannie powiększaną kolekcją. Jesteśmy w stanie dostarczyć modele w różnych rozmiarach, które różnią się od siebie kształtem i designem.

srebrne zaproszenia ślubne