Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Srebrne zaproszenia ślubne dla gości weselnych

Jak nie od dziś wiadomo, ślub i wesele to bardzo uroczysta i podniosła chwila. Wiele spraw trzeba odpowiednio zaplanować z dużym wyprzedzeniem. Data uroczystości oraz jej przewodni motyw, który powinien być zgodny z wystrojem sali weselnej, to ważne etapy organizowania tej niepowtarzalnej uroczystości. Wszelkiego rodzaju dodatki i akcesoria uzupełniające z zakresu papeterii ślubnej, jak zaproszenia, winietki czy podziękowania dla gości, również powinny zostać utrzymane w zbliżonym tonie. Jednym z pierwszych elementów, o którym powinni pomyśleć Młode Pary, to zaproszenia ślubne. Jaki rodzaj zaproszeń wybrać? Na jaki motyw i kolor postawić?

Bardzo ciekawą i uniwersalną opcję mogą stanowić srebrne zaproszenia ślubne. Kolor ten wyraża tęsknotę za uczuciami, potrzebę duchowej podpory oraz skłonność do romantyzmu. Osoby, które opisując swój charakter, a w tym przypadku motyw przewodni imprezy weselnej, nawiązują do potrzeby honorowego zachowania, rycerskości oraz są z pewnością godne zaufania. Tak więc srebrne zaproszenia ślubne sprawdzą się doskonale, kiedy przyszli Nowożeńcy chcą podkreślić wyjątkowy i elegancki wymiar przyjęcia weselnego.

Kolor srebrny powiązany jest również z cennym stopem metalu. Oznacza to dość duże mniemanie o sobie, ale nie w sensie pejoratywnym, bardziej nakierowane na bezgraniczne niesienie pomocy innym ludziom. Osoby lubiące wszelkiego rodzaju odcienie srebra, doszukują się dobra w spotkaniach z innym człowiekiem, niezależnie od tego, czy jest on bogaty czy biedny. Srebrne zaproszenia ślubne będą odnosiły się do uczucia zaufania i bezpieczeństwa. Będą na pewno bardzo uniwersalne, w dobrym tonie i sprawdzą się w każdym stylu organizowanego wesela, niezależnie od tego czy jest to motyw boho, rustykalny, retro czy surowy industrialny.

Na stronie internetowej Amelia-Wedding.pl można znaleźć bardzo bogatą i szeroką kolekcję przepięknych i wyjątkowych srebrnych zaproszeń ślubnych. Klient znajdzie przeróżne wzniosłe i eleganckie motywy, która będą bardzo dobrym zaczątkiem planowanej przez kilka najbliższych miesięcy oryginalnej i niezapomnianej imprezy weselnej.

Zaproszenia ślubne w kolorze srebrnym - zarówno dla miłośników minimalizmu, jak i ekstrawaganckiego designu

Zaproszenia ślubne w kolorze srebrnym to idealny wybór dla par ceniących prostotę i funkcjonalność, zwłaszcza, jeżeli utrzymane są w szarej, neutralnej tonacji. W wersji z odcieniem nieco bardziej ekstrawaganckim, o metalicznym połysku, przypadną do gustu zwolennikom nieco bardziej nietuzinkowych rozwiązań. Produkty znajdujące się w naszej ofercie ozdobione są w sposób subtelny i delikatny dekoracjami w tych właśnie kolorach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą, nieustannie powiększaną kolekcją. Jesteśmy w stanie dostarczyć modele w różnych rozmiarach, które różnią się od siebie kształtem i designem.

srebrne zaproszenia ślubne