Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Nietypowe pomarańczowe zaproszenia ślubne dla gości

Ślub i wesele to dzień szczególnie wyczekiwany przez Nowożeńców. Ta podniosła chwila ma miejsce tylko jeden raz w życiu i jednocześnie stanowi zapowiedź na świetną zabawę z zaproszonymi gośćmi weselnymi. Wszystko trzeba było dopiąć na ostatni guzik, a jednym z pierwszych kamieni milowych paromiesięcznych i żmudnych przygotowań do tej podniosłej uroczystości jest z pewnością zaplanowanie wyjątkowych i oryginalnych zaproszeń ślubnych. Te niewielkich rozmiarów, eleganckie arkusze usztywnionego papieru, powinny być bardzo atrakcyjne i na długo zapadać w pamięci weselników. Jak można wyróżnić się w tłumie wielu oferowanych na rynku papeterii ślubnej akcesoriów weselnych?

Pomarańczowe zaproszenia ślubne wyróżniają się przede wszystkim bardzo wyjątkową oryginalnością. Barwa ta jest jedną z najbardziej wyrazistych. Kojarzona jest z ogniem i słońcem, co tylko i wyłącznie budzi pozytywne emocje. Odcień pomarańczowy symbolizuje ciepło i bezpieczeństwo oraz dawkę niezwykłej energii. Pary Młode decydujące się na przygotowanie pomarańczowych zaproszeń ślubnych pragną w najmniejszym szczególe dopracować ostateczną formę tej jakże wyjątkowej kartki, z wykorzystaniem odpowiedniego i osobliwego tekstu, który ma zachęcić do wspólnej zabawy.

Stylistyka wspomnianego koloru bardzo dobrze komponuje się z motywami kwiatowymi oraz ornamentami w styli retro, boho, vintage czy wiejskimi, rustykalnymi klimatami. Pomarańczowe zaproszenia ślubne powinny być oczywiście odpowiednio dopasowane do stylistyki organizowanego wesela. Z wykorzystaniem odpowiedniego kroju pisma oraz tekstu zaproszenia, można w końcowym efekcie uzyskać bardzo elegancką oraz wyjątkową formę zaproszenia.

Firma Amelia-Wedding oferuje nietuzinkowe rozwiązania w zakresie pomarańczowych zaproszeń ślubnych. Można skorzystać z wielu gotowych i sprawdzonych rozwiązań, jak na przykład Malowane kwiaty, Sonata czy Magnet. Na życzenie Klienta, istnieje możliwość przygotowania spersonalizowanych i dostosowanych do przewodniego motywu weselnego pomarańczowych zaproszeń ślubnych.

Optymistyczny początek szczęśliwej drogi. Zaproszenia ślubne w kolorze ciepłej pomarańczy

Ciepły, radosny i optymistyczny – taki jest kolor pomarańczowy. Tworzy wiele ciekawych zestawień kolorystycznych z innymi barwami, dzięki którym zyskuje nową twarz. I takie też są nasze zaproszenia ślubne. Wykonane na fakturze lnu białego lub ecru bądź na sztywnej i gładkiej papeterii satynowej ze złoceniami, a także na papierze ekologicznym o gramaturze 280 g są świadectwem najwyższej staranności wykonania.

Dobierając do tego odpowiedni krój pisma, przyszli Państwo Młodzi jeszcze bardziej podkreślą podniosłość wydarzenia. W tym przypadku sprawdzą się tutaj zarówno artystyczne zawijasy, jak i proste bezpretensjonalne czcionki. A estetyka w tle, z różnymi odcieniami pomarańczy pozostawia duże pole do interpretacji, dlatego przyszli nowożeńcy mogą za pomocą naszych zaproszeń ślubnych nadać swojej ceremonii intymnego szyku.

zaproszenia ślubne pomarańczowe