Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Wyjątkowe granatowe zaproszenia ślubne dla gości weselnych

Wysłanie do gości weselnych eleganckich i wyjątkowych zaproszeń ślubnych to pierwszy etap pieczołowicie planowanego i organizowanego ślubu oraz wesela. W końcu trzeba powiadomić gości o tym jakże uroczystym dniu. Należy to zrobić z odpowiednim, najlepiej kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Pary Młode stają przed nie lada dylematem. Jaki kolor i motyw przewodni wybrać, aby wyróżnić się i być zapamiętanym na długie lata?

Granatowe zaproszenia ślubne będą kojarzyły się z nieboskłonem oraz morzem. Ubrania w kolorze granatowym noszą najczęściej osoby będące przywódcami. Nie bez powodu w języku angielskim kolor granatowy nosi nazwę „navy blue”, co oznacza barwy Królewskiej Marynarki Wojennej. Granatowe zaproszenia ślubne z pewnością będą nawiązywały do inteligencji, przywódczości oraz odpowiedzialności. Ten kolor bardzo często sprzyja podejmowaniu trudnych decyzji. Dlaczego więc nie postawić na dobrą kartę i przygotować jedyne w swoim rodzaju i wyjątkowe granatowe zaproszenia ślubne?

Granat sprawdzi się równie dobrze w weselach retro, boho, rustykalnych a nawet nieco zimnych i stonowanych industrialnych. Barwa ta nie wyróżnia się znacząco pośród innych kolorów, jednak znakomicie podkreśla wagę oraz znaczenie wyjątkowej chwili. Bardzo często granat jest utożsamiany z ciemnym odcieniem koloru niebieskiego, który mocno kojarzony jest z symbolem nieba. Granatowe zaproszenia ślubne to potrzeba tworzenia innowacyjnych rzeczy, kreatywności oraz wyrażenie mądrości. Upodabniany do granatu kolor niebieski jest tutaj nieco wyciszony, przez co nabiera więcej skromności.

Granatowe zaproszenia ślubne to ponadczasowa propozycja dla niezdecydowanych przyszłych Nowożeńców. To kolor, który nigdy nie traci na wartości i nie wychodzi z mody. Bardzo często granat postrzegany jest jako ten jeden z nielicznych, najmądrzejszych kolorów. Spotykany w garniturach biznesmenów i funkcjonariuszy wojskowych, bardzo kreatywnie i zachęcająco wpływa na odbiór.

Z pewnością granatowe zaproszenia ślubne będą pasowały do każdego stylu organizowanego wesela. Na stronie internetowej Amelia-Wedding.pl można wyszukać bardzo wiele ciekawych rozwiązań w zakresie granatowych zaproszeń ślubnych. Mnóstwo gotowych przykładów, takich jak Owoce leśne, Akwarele czy Księżycowa noc, bardzo mocno pobudzają zmysły. Takie zaproszenia mogą być dodatkowo opatrzone elegancką wstążką, na przykład w kolorze złota lub srebra, która nada eleganckiego charakteru.

Zaproszenia ślubne w kolorze granatowym

Proponujemy Państwu zaproszenia ślubne granatowe oraz z dodatkami w tym kolorze – różnej szerokości kokardkami, malowanymi kwiatami oraz obwolutami i ornamentami. Jesteśmy kreatywni, ale także otwarci na sugestie – możemy zrealizować Państwa osobisty projekt, aby jeszcze bardziej podkreślić wyjątkowość chwili zawarcia związku małżeńskiego.

Nasza oferta obejmuje również szeroki wybór artykułów dodatkowych, takich jak winietki, ozdobne pudełka na ciasto bądź inny mały upominek dla gości weselnych, zawieszki na napoje, wizytówki czy ozdobne kartony na koperty z życzeniami dla młodej pary. Przed podjęciem ostatecznej decyzji zachęcamy do zamówienia pakietów próbnych modeli bibelotów, które biorą Państwo pod uwagę, aby móc zobaczyć je na żywo przed złożeniem finalnego zamówienia.

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.

granatowe zaproszenia ślubne