Zaproszenia ślubne - kolor zielony

Ekologiczna, naturalna stylistyka jest bardzo modna zarówno jeśli chodzi o ubrania czy wystrój wnętrz, jak i estetykę ślubów i wesel. Zaproszenia ślubne, w których dominuje kolor zielony - nawiązują do przyrody, naturalnych materiałów oraz motywów roślinnych oraz stanowią wspaniałą zapowiedź weselnych uroczystości, o niezobowiązującym i swobodnym charakterze. Szary papier, z którego w całości lub częściowo są one wykonane, charakteryzuje ciepłą, przyjemną dla oka barwą, a także ciekawą fakturą, dzięki czemu blankiety zyskują wyjątkowy, bardzo nostalgiczny i swojski charakter.

W Amelia-Wedding.pl odnajdą Państwo kartki ślubne, które będą pasować zarówno do wiejskiego wesela czy plenerowej, intymnej ceremonii. Wprost emanują prostotą i bezpretensjonalnością. Jest to więc doskonały wybór dla Pary Młodej, która tego dnia pragnie postawić na wyjątkową atmosferę. Niezwykle romantyczne, naturalne i delikatne barwy będą doskonale współgrać, o każdej porze roku.

Kolor szmaragdów na wiele twarzy. Piękny duet – zaproszenia ślubne w kolorze zielonym

Zieleń nieodłącznie kojarzy się ze spokojem, optymizmem i – przede wszystkim – z naturą. Dlatego też stanowi doskonałe tło dla zaproszeń ślubnych. Dzięki temu, że jest barwą uniwersalną, idealnie wkomponuje się w charakter wesela rustykalnego, ekologicznego czy boho. Z drugiej strony jest pełna szlachetności i klasy – toteż dodaje uroku ceremoniom, w stylu glamour.

W Amelia-Wedding.pl odnajdą Państwo imponującą liczbę odcieni zielonego: od delikatnej mięty, przez radosną limonkę, po elegancką i stonowaną zieleń butelkową. Motywy z akwarelowymi gałązkami, tropikalnymi liśćmi czy paprociami, w stylu greenery, z ekologicznymi akcentami - są wręcz pożądane. Gatunki i kolory roślin widniejących na papeterii wykorzystać można w wiązankach i dekoracjach sali czy kościoła, co nada całości spójnego charakteru i stworzy wrażenie niezwykle przemyślanej, profesjonalnej koncepcji.

zielone zaproszenia ślubne