Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Cudowne jasnoróżowe zaproszenia ślubne dla gości weselnych

Każdy ślub i wesele powinny zostać zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach. O powodzeniu tej podniosłej uroczystości świadczy bardzo wiele wcześniej podjętych czynników, takich jak wybór daty ślubu, konkretnej sali weselnej oraz jej właściwe przybranie, odpowiednio dopasowane dla gości weselnych menu, muzyka oraz zabawy i konkursy towarzyszące. Formę i styl zaproszeń ślubnych powinno się wybrać już na samym początku planowania wesela. Który motyw i kolor będzie pasował do tego wyjątkowego dnia?

Jasnoróżowe zaproszenia ślubne stanowią udany kompromis pomiędzy klasycznymi i stonowanymi kolorami a wybuchową i różnokolorową mieszanką rustykalną czy glamour. Kolor różowy oznacza miłość, przyjaźń i ciepło. Choć w nadmiarze może być uznawany za tandetny i zniechęcać, to odpowiednio dawkowany w połączeniu z kwiatami, ornamentami i innego rodzaj frędzlami, może koić nerwy i wytwarzać bardzo ciepły nastrój.

Jasnoróżowe zaproszenia ślubne kojarzą się z ciepłem, szczęściem oraz sporą dawką pozytywnej energii. Mówi się, że osoby wybierające ten kolor lubią być same sobie sterem, żeglarzem i okrętem. Mimo, że od wieków wszelkiego rodzaju odcienie koloru różowego są utożsamiane z płcią damską, to właściwie skomponowane jasnoróżowe zaproszenia ślubne będą prezentować się absolutnie bezbłędnie z każdym typem urody i podkreślą wyjątkowe chwile, jakie dostarcza najczęściej jednorazowy dzień zaślubin.

Różowa barwa uzyskiwana jest z połączenia dwóch przeciwstawnych kolorów. Z jednej strony mamy do czynienia z kolorem białym oznaczającym czystość i waleczność, z drugiej jest to ognisty, temperamentny i nader romantyczny kolor czerwony. Jasnoróżowe zaproszenia ślubne będą bardzo dobrze pasować do stylistyki ślubnej, kiedy trzeba podkreślić nieposkromioną, prawdziwą i namiętną miłość dwojga ludzi.

Na stronie internetowej Amelia-Wedding.pl można wyszukać bardzo eleganckie i wyszukane jasnoróżowe zaproszenia ślubne z przepięknymi motywami kwiatowymi, takie jak Cykade, Akwarele czy Elegant. Będą one pasowały do każdego motywu przewodniego wesela.

Mieszanka stylów w kolorze jasnego różu - klimatyczne zaproszenia ślubne

Kolekcja zaproszeń ślubnych na Amelia-Wedding.pl, w kolorze jasnego różu - to prawdziwa mieszanka różnych stylów. Malowane akwarelą, utrzymane w klimacie boho, z romantycznymi motywami kwiatowymi, delikatne kompozycje grafik roślinnych czy kolorowych wianków, a także te wykonane na fakturze lnu białego lub ecru. Odnajdą tutaj Państwo również kartki ślubne w stylu rustykalnym, vintage, nakrapiane lub fakturowe papiery, stylizowane na eko, jak i te z wesołymi rysunkami, które mogą być także indywidualnym pomysłem Pary Młodej.

Dzięki temu, że różowy jest bezpieczny – to łatwo go łączyć z innymi kolorami: z pastelami, szarością, zielenią, beżem, a także mocniejszym złotem i srebrem oraz nieoczywistym niebieskim. Nie ograniczamy Państwa w niczym - dostępna jest u nas personalizacja zaproszeń, ich koloru, dodatków, stylu nadruku i treści.

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.

jasnoróżowe zaproszenia ślubne