Zaproszenia ślubne - kolor Jasny różowy

Zależy Wam, aby dzień Waszego ślubu był pod każdym względem idealny? Z pewnością tak, przecież zapamiętacie go na całe życie. Wiemy, że przy planowaniu tej wyjątkowej okazji ważny jest każdy detal – dlatego w naszej firmie tworzymy dla Was piękne oraz oryginalne zaproszenia ślubne. Cechuje je elegancja oraz najwyższy kunszt wykonania. Dodatkowo dominujący w nich kolor jasny róż sprawia, że ujmują one elegancją, dostojnością, oryginalnością oraz estetyką, która podkreśla wagę zbliżającego się wydarzenia.

Kartki ślubne w Amelia-Wedding.pl wyróżniają się indywidualnym stylem, spośród których mają Państwo możliwość wyboru pomiędzy bardzo prostymi poważnymi wzorami, a nieco bardziej luźnymi, pełnymi ciekawej metaforyki realizacjami.

Mieszanka stylów w kolorze jasnego różu - klimatyczne zaproszenia ślubne

Kolekcja zaproszeń ślubnych na Amelia-Wedding.pl, w kolorze jasnego różu - to prawdziwa mieszanka różnych stylów. Malowane akwarelą, utrzymane w klimacie boho, z romantycznymi motywami kwiatowymi, delikatne kompozycje grafik roślinnych czy kolorowych wianków, a także te wykonane na fakturze lnu białego lub ecru. Odnajdą tutaj Państwo również kartki ślubne w stylu rustykalnym, vintage, nakrapiane lub fakturowe papiery, stylizowane na eko, jak i te z wesołymi rysunkami, które mogą być także indywidualnym pomysłem Pary Młodej.

Dzięki temu, że różowy jest bezpieczny – to łatwo go łączyć z innymi kolorami: z pastelami, szarością, zielenią, beżem, a także mocniejszym złotem i srebrem oraz nieoczywistym niebieskim. Nie ograniczamy Państwa w niczym - dostępna jest u nas personalizacja zaproszeń, ich koloru, dodatków, stylu nadruku i treści.

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.

jasnoróżowe zaproszenia ślubne