Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Zaproszenia ślubne dla gości weselnych w kolorze ecru

Wyczekiwany przez Parę Młodą dzień zaślubin to wyjątkowa i podniosła chwila. W tym jakże cudownym dniu, wiele pozytywnych emocji gra pierwsze skrzypce. Jednocześnie jest to czas, kiedy młodzi Nowożeńcy bawią się razem z zaproszonymi gośćmi przy wspólnym stole weselnym oraz na parkiecie. Jednym z ważniejszym etapów planowania i organizowania przyjęcie ślubnego, z pewnością jest przygotowanie i wysłanie niebagatelnych zaproszeń ślubnych, które przyciągną kapryśne oko weselników. Tutaj bardzo często powstaje pewnego rodzaju dysonans co do rodzaju, formy oraz stylu zaproszeń ślubnych. Na co postawić by być oryginalnym a jednocześnie mocno nie odstawać od normy oraz elegancji?

Bardzo wiele Par Młodych decyduje się na wybór klasycznych zaproszeń ślubnych. Taki motyw pasuje praktycznie do każdego stylu wesela, takiego jak retro, vintage, boho czy nawet glamour. Ta nieco ciemniejsza od bieli barwa koloru białego bardzo dobrze łączy się z różnego rodzaju dodatkami kwiatowymi, frędzlami oraz zaokrąglonymi ornamentami. Zaproszenia ślubne w kolorze ecru przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym gościom weselnym. Nazwa tego niebywałego koloru została zapożyczona z języka francuskiego i oznacza surowe płótno, które jest pozbawione barwy. Ecru to egzotyczna mieszanka bieli, nieco żółtego oraz szarego koloru. Symbolizuje szczęście, radość, dobroć i bardzo dobrze niweluje wszelkiego rodzaju skutki depresji.

Zaproszenia ślubne w kolorze ecru nie mają nachalnego charakteru. Ten delikatny i wyszukany motyw przypadnie do gustu wszystkim zaproszonym gościom. Barwa ecru bardzo dobrze wpasowuje się w aranżację każdej przygotowanej sali weselnej i stanowi kompromis pomiędzy klasyką a nieco bardziej wyszukaną ekstrawagancją.

Strona internetowa Amelia-Wedding zawiera bardzo bogatą kompozycję zaproszeń ślubnych w kolorze ecru. Warto zainteresować się takimi przykładowymi kartkami zaproszeń, jak proste i stylowe Moreno, bujne Akwarele, kwiatowe Cykade czy unikatowe, wykonane na odpornym na uszkodzenia akrylowym szkle zaproszenia ślubne w kolorze ecru.

Eleganckie i nowoczesne zaproszenia ślubne w kolorze ecru – romantyzm w subtelnym wydaniu

Zaproszenia ślubne w kolorze ecru, z najnowszej kolekcji Amelia-Wedding.pl to połączenie eleganckich wzorów, nawiązujących jednocześnie do natury, jak i zaślubin. Piękno w wyjątkowym wydaniu – kwieciste, pachnące wiosną kartki ślubne, z dodatkiem ornamentów i cyrkonii, bez wątpienia oczarują każdego. W dodatku proponowane przez nas motywy, idealnie sprawdzą się na plenerowych ślubach, pod gołym niebem, jak również w klimatach eleganckich restauracji.

Poza personalizacją zaproszeń, pozwalamy Państwu zmieniać je w dowolny sposób. Wymarzyliście sobie zupełnie inny motyw dekoracyjny? Chcecie zmienić krój czcionki, a może dołączyć do zaproszeń karteczki z prośbą o to, by prezenty od gości miały „papierowy” charakter? Kwestia kartek ślubnych jest do dyspozycji Pary Młodej – ot, po prostu spełniamy Wasze marzenia! Zdajemy sobie sprawę, z tego, że w tym wyjątkowym dniu wszystko musi być idealne. Dlatego mogą Państwo zamówić u nas również zestaw próbkowy, by w łatwy sposób przekonać się o jakości papieru i wydruku.

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.

zaproszenia ślubne kolor ecru