Zaproszenia ślubne - kolor Ecru

Delikatne, wyszukane, ręcznie robione zaproszenia ślubne to stylowy sposób na powiadomienie gości o dacie i miejscu ceremonii. Jest to również bezcenna pamiątka, którą można wkleić do rodzinnego albumu. W Amelia-Wedding.pl proponujemy wyroby wykonane z najwyższą starannością i jakością.

Jeżeli Państwo Młodzi pragną, by każdy element zaślubin był zapamiętany przez zaproszonych na długo - to kartki ślubne również powinny nawiązywać do motywu przewodniego uroczystości. Co powiedzą Państwo na kolor ecru? Przepiękny, nieziemsko zmysłowy, będący kuszącą mieszanką podobną do bieli, ale nie tak kontrastową. Prawdziwa klasyka w czystej postaci.

Eleganckie i nowoczesne zaproszenia ślubne w kolorze ecru – romantyzm w subtelnym wydaniu

Zaproszenia ślubne w kolorze ecru, z najnowszej kolekcji Amelia-Wedding.pl to połączenie eleganckich wzorów, nawiązujących jednocześnie do natury, jak i zaślubin. Piękno w wyjątkowym wydaniu – kwieciste, pachnące wiosną kartki ślubne, z dodatkiem ornamentów i cyrkonii, bez wątpienia oczarują każdego. W dodatku proponowane przez nas motywy, idealnie sprawdzą się na plenerowych ślubach, pod gołym niebem, jak również w klimatach eleganckich restauracji.

Poza personalizacją zaproszeń, pozwalamy Państwu zmieniać je w dowolny sposób. Wymarzyliście sobie zupełnie inny motyw dekoracyjny? Chcecie zmienić krój czcionki, a może dołączyć do zaproszeń karteczki z prośbą o to, by prezenty od gości miały „papierowy” charakter? Kwestia kartek ślubnych jest do dyspozycji Pary Młodej – ot, po prostu spełniamy Wasze marzenia! Zdajemy sobie sprawę, z tego, że w tym wyjątkowym dniu wszystko musi być idealne. Dlatego mogą Państwo zamówić u nas również zestaw próbkowy, by w łatwy sposób przekonać się o jakości papieru i wydruku.

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.

zaproszenia ślubne kolor ecru