Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Białe zaproszenia ślubne dla gości weselnych

Ślub i zabawa weselna to oznaka świadomego i czystego podejścia do życia. Czystość kojarzona jest od razu z najmniej skojarzoną i przekombinowaną z możliwych barw, jaką jest biały. Para Młoda obiecuje sobie dozgonną miłość i pojednanie aż do śmierci. Spośród wielu elementów planowanego wydarzenia, należy poświęcić szczególną uwagę na zaproszenia ślubne. To od tych, z pozoru niewinnych kartek, rozpoczyna się żmudny i często dość nieprzewidywalny i nerwowy proces planowania i organizowania ślubu oraz wesela.

Jednym z pierwszych elementów dobrze zorganizowanej imprezy, powinny być odpowiednio przygotowane i oryginalne zaproszenia ślubne. Nie zdziwi nikogo fakt, że białe zaproszenia ślubne na pewno wyróżnią się z tłumu różnych stylów. Biały kolor to oznaka czystości, prostoty i bezpieczeństwa. Bardzo często białe zaproszenia ślubne utożsamiane są z radością oraz niewinnością. Ten wyjątkowy idealizm bardzo dobrze kojarzony jest z nienachalnym motywem zaproszeń ślubnych.

Warto podkreślić fakt, że biel nie jest pojedynczym kolorem, Nie jest to barwa odosobniona. Bardzo dobrze łączy się z różnymi innymi, prawidłowo skomponowanymi kolorami, jak róż, jasnoczerwony, czy nader wyjątkowy i uspokajający stonowany fiolet. Białe zaproszenia ślubne to kompozycja dla osób, które cenią sobie białą symbolikę bieli. Kolor biały działa uspokajająco, ale w porównaniu z innymi barwami, może stanowić doskonałą kompozycję wspaniałych walorów, które przenikają różne style, jako boho, rustykalny czy retro.

Białe zaproszenia ślubne bardzo często upodabniane są do srebrnych zaproszeń. Wpływa na to psychologia tej barwy, odbieranej jako neutralnej, i bardzo dobrze wkomponowanej w relacje międzyludzkie. W kulturze, biel kojarzona jest przede wszystkim z czystością, tak więc białe zaproszenia ślubne, podobnie jak srebrne, będą odbierane jako szczere i bezkompromisowe.

Na stronie internetowej Amelia-Wedding.pl można znaleźć bardzo dużą kolekcję znakomitych i wyjątkowych białych zaproszeń ślubnych. Każda Para Młoda znajdzie indywidualne i eleganckie motywy, które będą bardzo dobrym początkiem imprezy weselnej.

Najwyższej jakości zaproszenia ślubne, w kolorze białym. Prawdziwe piękno tkwi w szczegółach!

Perfekcyjny druk w naprawdę dobrej cenie i na odpowiednio dobranym papierze? Właśnie tak! Bo biel na ślubnym zaproszeniu nie musi, a nawet nie może być nudna! W dodatku wybierając nasze propozycje mają Państwo pewność, że zostały wykonane na najwyższej jakości gładkiej papeterii i gramaturze: papier satynowy 280 g, z kolei ten o fakturze lnu – 246 g.

Kartki ślubne na Amelia-Wedding.pl bardzo często zaskakują formą, przybierając najróżniejsze kształty oraz niejednokrotnie skrywają w sobie bardzo nietuzinkowe i dowcipne teksty oraz formułki. Nic w tym dziwnego, bowiem każda para pragnie, aby jej zaproszenia zachwycały elegancją oraz atrakcyjnym wyglądem, ale przede wszystkim były oryginalne i nietuzinkowe. U nas mają Państwo możliwość zrealizowania swoich własnych pomysłów, całkowicie spersonalizowanych, również z możliwością wydruku własnej grafiki. Minimalna ilość zamówienia to 30 sztuk, które staramy się wykonać, w jak najszybszym czasie, do 10 dni roboczych.

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.

białe zaproszenia ślubne