w promocji
Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Efektowne ekologiczne zaproszenia ślubne

W naszym sklepie amelia-wedding.pl można znaleźć bogaty wybór wysokiej jakości zaproszeń ślubnych drukowanych na papierze ekologicznym. Najciekawsze modele to:

  • Zaproszenia Mokate nr 5 - w kształcie oryginalnego folderu wykonanego z papieru ekologicznego. Wewnątrz znajduje się kieszonka na bilecik oraz wklejka z treścią na temat uroczystości ślubnej. Całość spięta jest obwolutą z grafiką, na której mogą znajdować się Imiona, data lub inny dowolny napis. Dominującym motywem jest tutaj kwiat słonecznika, co sprawia, że zaproszenia te doskonale sprawdzą się podczas wesel organizowanych w sezonie letnim.
  • Zaproszenia Kalia nr 1 - zaproszenia te drukujemy na białym papierze satynowym i umieszczamy w ekologicznej kopercie z trójkątnym zamknięciem. Całość utrzymana jest w bardzo modnym stylu greenery, gdzie jednym z najpopularniejszych motywów są liście paproci. Wymiary zaproszenia po złożeniu to 14,5x14,5 centymetra. Koperta ekologiczna pojawia się także przy innych naszych kolekcjach i jest ciekawym uzupełnieniem, dodającym naturalnego charakteru naszej papeterii.
  • Zaproszenia Owoce Leśne nr 1 - zaproszenia te przypadną do gustu wszystkim parom organizującym przyjęcie utrzymane w klimacie rustykalnym. Dominującym motywem są tu czerwone jeżyny udekorowane subtelnymi, niebieskimi gałązkami. Zaproszenia drukowane są na papierze ekologicznym oraz białym z fakturą lnu. Wymiary produktu po złożeniu to 14x14 centymetrów. Zaproszenie umieszczone jest w ekologicznej kopercie z trójkątnym zamykaniem. Wewnątrz koperty znajduje się wklejka, na której oprócz kwiatowej grafiki można umieścić inicjały Młodej Pary lub datę uroczystości.