Zaproszenia ślubne - kolor Burgund

Odcień burgundu symbolizuje wytworną elegancję i spokój, ale także jest wyrazem zmysłowości i wrażliwości. Zaproszenia ślubne burgund cieszą się zainteresowaniem par dojrzale patrzących w przyszłość, ceniących w życiu komfort, poczucie bezpieczeństwa i pozytywne emocje. Jest to kolor, który idealnie się komponuje z bogatym wystrojem wnętrz. Jeśli zatem Państwa wesele ma się odbyć w zabytkowym pałacu bądź stylizowanej sali restauracyjnej, będzie to doskonały wybór. Łącząc go z czystą bielą bądź barwami kremowymi można stworzyć bardzo ciekawe aranżacje.

Zaproszenia ślubne w kolorze burgund

Proponujemy Państwu zaproszenia ślubne burgund oraz modele, w których barwa ta stanowi jedynie delikatny akcent. Kolorowe kokardy, bogata ornamentyka, malowane kwiaty oraz efektowne obwoluty to główne ozdoby wykorzystywane przez nas w tworzeniu artykułów weselnych. Do każdego wybranego modelu proponujemy pełną gamę dodatków: winietki, karty z numerem stołów bądź menu, pudełeczka na małe upominki dla gości, które są miłym gestem i stanowią podziękowanie za przybycie na tę ważną uroczystość, ozdobne kartony na koperty z życzeniami dla młodej pary czy spersonalizowane zawieszki na weselny alkohol.

Ponieważ chcemy, jak najbardziej przyczynić się do uświetnienia przyjęcia, realizujemy także Państwa indywidualne projekty. Przed złożeniem finalnego zamówienia zachęcamy do zakupienia pakietu z próbkami wybranych artykułów, co – jak sądzimy – pomoże w podjęciu ostatecznej decyzji.

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.

zaproszenia ślubne kolor burgund