Zaproszenia ślubne - kolor Fuksja

Ślub i wesele w kolorze fuksji? Czemu nie! Ten intensywny kolor przywodzi na myśl radość i dobrą zabawę – czyli właśnie to, z czym kojarzy nam się zawarcie związku małżeńskiego. Dlatego zaproszenia ślubne w tym odcieniu, to doskonały pomysł, dla tych osób, które nie przepadają za pastelami i wolą bardziej zdecydowaną paletę barw. To również kolor dla par – zdecydowanych i odważnych.

W tym przedziale odnajdą Państwo kartki ślubne udekorowane, m.in. motywami rustykalnymi, kwiatowymi czy wzorami leśnymi. Wykonane na modnym ostatnio papierze ekologicznym, z faktury lnu białego lub ecru bądź na klasycznej, gładkiej i satynowej papeterii - prezentują się elegancko i bardzo luksusowo.

Zaproszenia ślubne - fuksja. Energetyzująca mieszanka kolorów

Fuksja to idealny kolor nie tylko w dekoracjach kwiatowych czy wnętrzarskich - to także motyw przewodni w papeterii ślubnej. Bowiem pięknie komponuje się z kolorem czarnym, niebieskim, białym, złotym oraz innymi odcieniami różu. Dzięki temu, że jest to bardzo intensywny odcień, to wystarczy jego niewielki akcent, a odmieni wygląd niemal każdej kartki ślubnej.

W Amelia-Wedding.pl mają Państwo możliwość przygotowania projektu według własnego uznania, z pełną personalizacją i możliwością wydruku indywidualnej grafiki, która doda całości uroku i profesjonalnego szyku. Dlatego, jeśli ślub tuż-tuż, a zaproszenia ślubne wciąż nie są wybrane, to decydując się na nasze propozycje – przyszli nowożeńcy mają pewność niepowtarzalności i nietuzinkowości.

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.

zaproszenia ślubne kolor fuksja