Zaproszenia ślubne - kolor Czarny

Kolorystyka kartek ślubnych zwykle nie jest zaskakująca. Klasyczna biel zdecydowanie wiedzie prym, podobnie jak popularne złoto i srebro. Od kilku lat przodują również pastelowe kolory oraz czerwony, który kojarzy się z miłością i namiętnością. Zaproszenia ślubne, w których dominuje kolor czarny to jednak coś, czego nie spotyka się codziennie. Połączenie tego odcienia z klasyczną bielą - to mieszanka tradycji i nowoczesności, minimalizmu i niewymuszonej elegancji.

Takie zestawienie barw ma też znaczenie symboliczne – czerń i biel to przeciwieństwa, skrajne końce spektrum kolorów, które reprezentują energię męską i żeńską, łączącą się w jedność. Dlatego często w tego typu projektach pojawiają się sylwetki Państwa Młodych. To także ponadczasowe i na wskroś klasyczne połączenie.

Odczaruj znaczenie czerni. Luksus i nowoczesność w ślubnym wydaniu – tylko dzięki zaproszeniom ślubnym

Czerń zdecydowanie nie jest kolorem, który w naszej kulturze kojarzy się z zaślubinami. Jednak odpowiednio użyta nie będzie się „gryzła” z weselną atmosferą. W końcu odcień ten, to także symbol elegancji i szyku. Zestawiony z bielą tworzy idealnie kontrastową mieszankę, która doskonale nada się na zaproszenia ślubne. Wzory w kolorze czarnym, rzucają się w oczy i są bardzo wytworne. To rozwiązanie, które docenią szczególnie zwolennicy minimalistycznego czy graficznego stylu, ale również oryginalne pary, które poszukują nietradycyjnych rozwiązań. Mogą one być całkowicie nowoczesne lub w stylu retro. Pasować będą na przykład do wesela w stylu lat 20.

Na Amelia-Wedding.pl odnajdą Państwo przepiękne kartki ślubne z uroczymi kokardkami w eleganckim stylu, z czarnymi ornamentami. Tworzone są na wysokiej jakości fakturze papieru z prążków - dodatkowo realizowane według indywidualnych wskazówek, z możliwością ich personalizacji. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie dla przyszłych małżonków, którzy cenią sobie awangardę i unikalny styl, a także przystępną cenę z najwyższą starannością wykonania.

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.

czarne zaproszenia ślubne