Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Kwadratowe zaproszenia z naszego sklepu

W naszej ofercie można znaleźć bogaty wybór zaproszeń o kwadratowym kształcie. Przykładem może być model Księżycowa noc nr 1 w formacie 14,5x14,5 centymetra. Tworzone jest ono na sztywnym papierze satynowym. To model ze złoceniem i motywem złotego, geometrycznego serca na tle nocnego nieba. Kształt kwadratu ma także zaproszenie Cykade nr 7 przedstawiające bordowy bukiet anemonów z cynią, przełamany chłodną zielenią oraz eukaliptusem. W kopercie znajduje się bordowa koperta z trójkątnym zamykaniem z wklejką. Kolejne zaproszenie w kształcie kwadratu to Kalia nr 9 utrzymane w odcieniach burgundowym i bordowym. Widniejące na nim kwiaty to róże oraz piwonie. Zestaw zawiera kopertę w kolorze bordowym. Wszystkie nasze modele zaproszeń ślubnych mogą być wykonane z geometrycznymi ramkami lub złoceniami ramek o nieregularnych kształtach.

Prostokątne zaproszenia od amelia-wedding.pl

Równie dużą popularnością cieszą się zaproszenia w kształcie prostokąta. Jednym z nich jest Sorento nr 5 przedstawiające błękitne kwiaty hortensji oraz lawendy przełamane drobnymi, zielonymi gałązkami. To zaproszenie jednokartkowe o wymiarach 21x15 centymetrów, uzupełnione kopertą z elegancką wklejką. Z tej kolekcji polecamy także romantyczny wzór zaproszenia ślubnego z kwiatem róży, eustomą i drobnymi kwiatami polnymi,a także botaniczne modele z egzotycznymi liśćmi oraz eukaliptusem. Z kolei w kolekcji Sonata  znajdziecie zaproszenia zarówno o intensywnej barwie, jak i te bardziej klasyczne - białe, kremowe. W komplecie znajduje się ekologiczna koperta z trójkątnym zamykaniem, która wewnątrz skrywa ozdobną wklejkę.

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.