Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Zaproszenia o kwadratowym kształcie

Najciekawsze kwadratowe zaproszenia z naszej oferty to:

  • Akwarele nr 17 - zaproszenia, które zdobi efektowna kompozycja kwiatów róży i bzu dopełniona subtelnymi polnymi kwiatami oraz zielonymi liśćmi. Tworzymy je na papierze z fakturą lnu w kolorze białym lub ecru. W komplecie znajduje się koperta w odcieniu pastelowego różu z samoprzylepną etykietą do zamykania. Całość utrzymana jest w barwach różowych, pastelowych, które podkreśla także tasiemka zawiązana na kokardkę  z naklejonym kółkiem. Na froncie mogą znajdować się Imiona lub inicjały Pary Młodej.
  • Cykade nr 5 - złocone zaproszenia stanowiące połączenia białych oraz fioletowych anemonów, cynii oraz ciemiernika z zielonymi akcentami. Tworzone są na białym, gładkim papierze satynowym. Po złożeniu mają klasyczny, kwadratowy kształt. W zestawie znajduje się szara koperta z trójkątnym zamykaniem z wklejką utrzymaną w stylistyce dekoracji kwiatowej z zaproszenia.
  • Kalia nr 2 - model ten przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom stylu greenery. Zdobi je nadruk z eukaliptusem. Do zaproszeń dodajemy ekologiczną kopertę z trójkątnym zamykaniem. Całość dopełnia dekoracyjna wklejka do koperty z tym samym motywem. Botaniczne zaproszenia z tej kolekcji nawiązują do natury, mają roślinne, akwarelowe grafiki, które pięknie komponują się z kaligraficznymi czcionkami. 
  • Rubin nr 1 to biało - zielona propozycja zaproszenia ślubnego ze złoconymi gałązkami w stylu glamour. Efektownego wyglądu nadaje im motyw subtelnych, białych kwiatów. Zaproszenia te wykonujemy na białym, sztywnym papierze satynowym, a delikatności dodaje im koperta wykonana z przezroczystej kalki z nadrukiem kwiatowym. Całość nawiązuje do stylistyki greenery, z przewagą zieleni, bieli oraz delikatnych złoceń.