w promocji
Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Zaproszenia idealne na lato

W ofercie naszego sklepu można znaleźć bogaty wybór zaproszeń ślubnych utrzymanych w letnim klimacie. Najciekawsze propozycje, to:

  • Zaproszenia Laura nr 3 - to granatowe zaproszenia ślubne utrzymane w stylu glamour ze złotą ramką, różowymi piwoniami, różami oraz zielonymi liśćmi. Wykonujemy je na gładkim, sztywnym papierze satynowym. Umieszczone jest ono w różowej kopercie z trójkątnym zamykaniem. Jej wnętrze może być granatowe lub pokryte kwiatowym nadrukiem. Ciekawy jest także format zaproszenia - A5, który dodaje papeterii elegancji.
  • Zaproszenia Mokate nr 2 - zaproszenia te przypadną do gustu wszystkim miłośnikom stylu eko, a to ze względu na fakt, iż wykonujemy je z papieru ekologicznego. Dominującym motywem są tu białe i różowe piwonie oraz gałązki eukaliptusa. Zaproszenie umieszczamy w etui z kieszonką na bilecik. Ma formę oryginalnego folderu. Całość spięta jest obwolutą z grafiką. Wymiary zaproszenia po złożeniu to 12x17 centymetrów, czyli jest to klasyczny format B6.
  • Zaproszenia Rubin nr 2 - pastelowe, różowe zaproszenia z motywem delikatnych, różowych piwonii, eukaliptusa oraz złoconych gałązek. Wykonywane są na białym, sztywnym papierze satynowym w formacie klasycznego kwadratu.  W zestawie znajduje się przezroczysta koperta z trójkątnym zamykaniem z motywem kwiatowym.
  • Zaproszenia Aurum nr 2 - zaproszenia z wzorem białych i różowych piwonii w otoczeniu liści eukaliptusa. Wybór kwiatów pozostaje tu nieprzypadkowy. W sezonie letnim rośliny te pięknie rozkwitają, stając się niezastąpioną dekoracją florystyczną na weselnych stołach. Format tych złotych zaproszeń ślubnych jest bardzo elegancki i podkreśla jak ważny jest to dzień we wspólnym życiu każdej Pary.