Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Zaproszenia ślubne z makami w roli głównej

Motyw maków pojawia się w następujących zaproszeniach z naszego asortymentu:

  • Pistacjowe nr 19 - na zaproszeniu tym widnieją intensywne czerwone maki z dodatkiem ciemnych, szmaragdowych piórek, połączone w całość subtelnymi gałązkami. To idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników oryginalnych dekoracji - zamiast w kopercie, zaproszenia umieszczone są bowiem w pudełku o wielkości 16x16 centymetrów wykonanym na białym papierze o gramaturze 200 g. Takie pudełko doskonale sprawdzi się później jako pamiątka do przechowywania różnego rodzaju drobiazgów, na przykład ślubnych fotografii. Format zaproszeń ślubnych w pudełku jest niezwykle elegancki i na pewno spodoba się Waszym Gościom.
  • Margaret nr 5 - podobnie jak powyższe, te zaproszenia również umieszczane są w pudełku, tym razem wykonanym na papierze ekologicznym o gramaturze 300 g. W jego wnętrzu znajduje się luźno włożone zaproszenie wydrukowane na papierze z fakturą lnu w kolorze ecru, z okładką ze skrzydełkami z papieru ekologicznego. Rozmiar wkładki po złożeniu to 14x14 centymetrów.
  • Felicja nr 18 - zamiast klasycznych maków w kolorze czerwonym znajduje się tu ich chabrowa wersja malowana akwarelą na subtelnym, miętowym tle. Są to zaproszenia ślubne w eleganckim etui, przewiązanym kokardką w wybranym kolorze. Taka forma zaproszenia z pewnością jest bardzo gustowna i choć jest to klasyczny, kwadratowy kształt, etui sprawia, że jest także bardzo oryginalne.
  • Owoce Leśne nr 6 - to zaproszenia przedstawiające czerwone, polne maki połączone w całość zielonymi gałązkami i delikatnymi piórkami. Wykonujemy je na papierze ekologicznym o gramaturze 300 g oraz białym papierze z fakturą lnu (jego gramatura wynosi 246 g). Rozmiar zaproszenia po złożeniu to 14x14 centymetrów. W zestawie znajduje się także ekologiczna koperta z trójkątnym zamykaniem, z wklejką utrzymaną w stylistyce zaproszenia.