Zaproszenia ślubne maki

W dekoracjach ślubnych, zwłaszcza tych utrzymanych w stylu vintage, eko czy rustykalnym, bardzo często pojawiają się polne kwiaty, które prezentują się niezwykle subtelnie. Zaliczyć można do nich między innymi maki, które symbolizują radość. Umieścić można je zarówno na sali i stołach weselnych, jak i uczynić z nich motyw przewodni zaproszeń. Bogaty asortyment ręcznie tworzonej papeterii z wzorem maków znaleźć można w ofercie naszego sklepu Amelia Wedding. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi zaproszeniami! Gwarantujemy, że każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Zaproszenia ślubne z makami w roli głównej

Motyw maków pojawia się w następujących zaproszeniach z naszego asortymentu:

  • Pistacjowe nr 19 - na zaproszeniu tym widnieją intensywne czerwone maki z dodatkiem ciemnych, szmaragdowych piórek, połączone w całość subtelnymi gałązkami. To idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników oryginalnych dekoracji - zamiast w kopercie, zaproszenia umieszczone są bowiem w pudełku o wielkości 16x16 centymetrów wykonanym na białym papierze o gramaturze 200 g. Takie pudełko doskonale sprawdzi się później jako pamiątka do przechowywania różnego rodzaju drobiazgów, na przykład ślubnych fotografii. Format zaproszeń ślubnych w pudełku jest niezwykle elegancki i na pewno spodoba się Waszym Gościom.
  • Margaret nr 5 - podobnie jak powyższe, te zaproszenia również umieszczane są w pudełku, tym razem wykonanym na papierze ekologicznym o gramaturze 300 g. W jego wnętrzu znajduje się luźno włożone zaproszenie wydrukowane na papierze z fakturą lnu w kolorze ecru, z okładką ze skrzydełkami z papieru ekologicznego. Rozmiar wkładki po złożeniu to 14x14 centymetrów.
  • Felicja nr 18 - zamiast klasycznych maków w kolorze czerwonym znajduje się tu ich chabrowa wersja malowana akwarelą na subtelnym, miętowym tle. Są to zaproszenia ślubne w eleganckim etui, przewiązanym kokardką w wybranym kolorze. Taka forma zaproszenia z pewnością jest bardzo gustowna i choć jest to klasyczny, kwadratowy kształt, etui sprawia, że jest także bardzo oryginalne.
  • Owoce Leśne nr 6 - to zaproszenia przedstawiające czerwone, polne maki połączone w całość zielonymi gałązkami i delikatnymi piórkami. Wykonujemy je na papierze ekologicznym o gramaturze 300 g oraz białym papierze z fakturą lnu (jego gramatura wynosi 246 g). Rozmiar zaproszenia po złożeniu to 14x14 centymetrów. W zestawie znajduje się także ekologiczna koperta z trójkątnym zamykaniem, z wklejką utrzymaną w stylistyce zaproszenia.