Humorystyczne zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne humorystyczne to wyjątkowe, niepowtarzalne, awangardowe produkty o rysunkowych grafikach z humorystyczną nutą. Jeżeli szukacie wzorów i motywów dalekich od sztampy i konwenansów, te produkty są dla Was! Są mniej formalne od swoich tradycyjnych odpowiedników, zabawniejsze i przyjemniejsze w odbiorze. Nadają całej poważnej i wzniosłej uroczystości lekki charakter. Modele z tej serii wykonane są na papierze ekologicznym z dodatkiem lnu ecru. Są zatem ekologiczne i przyjazne środowisku.

Poszukiwacze śmiesznych zaproszeń ślubnych! Nasza zabawna seria jest właśnie dla Was! Odchodzimy od standardów i konwenansów, przenosząc oprawę Waszego Wielkiego Święta do innej, awangardowej rzeczywistości. Jeżeli model z przygotowaną przez nas grafiką odrealnionej, zabawnie przedstawionej i ciekawie narysowanej pary młodej Wam nie odpowiada, nie martwcie się! Jesteśmy w stanie przygotować produkt z wybranym przez Was rysunkiem - gwarantujemy terminową realizację zlecenia i najwyższą jakość jego wykonania.

Zaproszenia ślubne humorystyczne dla par z poczuciem humoru

Zaproszenia ślubne - śmieszne nie znaczy gorsze! Produkty z naszej kolekcji przygotowaliśmy szczególnie dla par z poczuciem humoru, które swojego Wielkiego Dnia, dnia zawarcia związku małżeńskiego nie traktują zanadto poważnie.

Obok zaproszeń śmiesznych ślubnych oferujemy także inne produkty utrzymane w tym samy stylu. W naszej ofercie znajdziecie też bileciki w różnych rozmiarach, karty menu, numery stolików, przypinki, pudełka na ciasta i prezenty dla gości, karteczki z powiadomieniami o weselu typu ‘save the date’, winietki i zawieszki. Wszystkie wykonane z najwyższej jakości materiałów, o wyjątkowym designie i niepowtarzalnej estetyce. Kupując na naszej stronie internetowej nie musicie martwić się dostawą - gwarantujemy terminową realizację zleceń i zapewniamy, że zamówienie dotrze do Was na czas!

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.

śmieszne zaproszenia ślubne