Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Warto również wspomnieć, że proponowane przez nas zaproszenia ślubne wyróżniają się bardzo dobrym odwzorowaniem wszystkich kolorów pojawiających się podczas wstępnego projektu. Wysokiej jakości druk oraz starannie dobrane tusze sprawiają, że śmieszne zaproszenia ślubne w rzeczywistości niczym się nie różnią od przedstawionych wcześniej propozycji. Z tego powodu młoda para nie musi martwić się, że zaproszenia ślubne humorystyczne będą wymagały późniejszych poprawek i w efekcie nie dotrą na czas do zaproszonych gości. 

Zaproszenia ślubne humorystyczne – dla kogo będą godnym uwagi wyborem?

Decydując się na humorystyczne zaproszenie na ślub, wiele par pragnie postawić na oryginalność oraz wywołać uśmiech na twarzach bliskich osób podczas zapraszania ich na tak wyjątkową uroczystość, jak ślub i wesele. Mimo to humorystyczne zaproszenia ślubne są również stworzone dla młodych par, które wyróżniają się spontanicznym i wesołym podejściem do codziennego życia i które z tego powodu chciałyby, aby ślub oraz wesele były utrzymane w podobnym tonie. Dzięki temu młoda para podczas swojej uroczystości może czuć się pewniej i dużo swobodniej, co również ma duży wpływ na wspomnienia, które będą jej później towarzyszyć przez wiele długich lat.

Co więcej, humorystyczne zaproszenie na ślub to także idealna okazja do tego, aby zaskoczyć gości niepowtarzalnym projektem i sprawić, że trudno będzie im się pozbyć otrzymanej kartki nawet po zakończeniu wszystkich uroczystości. W tym celu młode pary często decydują się na umieszczenie na zaproszeniu swojej własnej karykatury zrobionej na przykład podczas wakacji. Tego typu zaproszenia ślubne humorystyczne skutecznie przyciągają wzrok i z powodzeniem wywołują na twarzach gości wiele uśmiechu. Ponadto zaproszenia ślubne z wizerunkiem młodej pary stają się wyjątkową pamiątką, na której zachowanie niekiedy decydują się między innymi rodzice.

Humorystyczne zaproszenia ślubne z własną karykaturą można również wykonać we współpracy z naszą firmą. Zapewniamy bowiem klientom duży wybór ciekawych projektów zaproszeń, a także wykonujemy przemyślane grafiki idealnie dopasowane do potrzeb poszczególnych osób. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że oprócz tworzenia szaty graficznej skupiamy się na doborze odpowiednich napisów mających pojawić się na zaproszeniu. Dużą popularnością cieszą się między innymi humorystyczne wierszyki, które mogą pokrótce informować o miłosnej historii młodej pary lub na przykład przekazać, jakie prezenty byłyby preferowane przez młodych. 

Śmieszne zaproszenia ślubne – o czym należy pamiętać, tworząc ich projekt?

W naszej firmie Amelia-Wedding podczas tworzenia projektów humorystycznych zaproszeń ślubnych zwracamy szczególną uwagę na bardzo dobry kontakt z klientem i na systematyczne przekazywanie wszystkich ważnych informacji dotyczących zamówienia. Wiemy, że organizacja tak dużej uroczystości, jak ślub czy wesele nie należy do najłatwiejszych zadań i wymaga bardzo dużego skupienia oraz świetnego zorganizowania, dlatego staramy się zaoszczędzić młodej parze dodatkowych obowiązków lub zmartwień. Na każdym etapie prac przedstawiamy przygotowane do tej pory projekty, a także wdrażamy zmiany zasugerowane przez klienta. Ponadto zapewniamy terminowość, która w przypadku organizacji tego typu uroczystości okazuje się niezwykle ważna.

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.

śmieszne zaproszenia ślubne