Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Jak wyglądają zaproszenia ślubne z karykaturami?

Karykatura bardzo często wykorzystywana jest jako element zaproszeń ślubnych. Tego typu obraz przyszli małżonkowie mogą oprawić i zawiesić na ścianie, dzięki czemu będzie on stanowić doskonałą pamiątkę z przygotowań do wesela. Taki rysunek Młodej Pary pięknie zaprezentuje się na wszystkich papierowych dekoracjach. Możemy go wykorzystać przy tworzeniu winietek, pudełeczek z podziękowaniami dla Gości czy choćby zawieszek na butelki z alkoholem.

Humorystyczne zaproszenia ślubne z naszego asortymentu

W ofercie naszego sklepu internetowego amelia-wedding.pl znajdziecie bogaty wybór oryginalnych zaproszeń w formie grafik z rysunkowymi postaciami. Przykładem może być model Presto z rysunkiem Pary Młodej. Istnieje tu oczywiście możliwość modyfikacji grafiki lub wstawienia innej. Zaproszenie to utrzymane jest w rustykalnym stylu, z okładką wykonaną na papierze ekologicznym. W jego wnętrzu znajduje się papier z fakturą lnu ecru. Całość przewiązana jest jutowym sznureczkiem. Projekt ten skierowany jest do Par, które chciałyby zaskoczyć Gości poczuciem humoru i wykonać papeterię w mniej klasycznej stylistyce. Kolejna propozycja to zaproszenia z kolekcji  Bueno przedstawiające Parę Młodą w wersji rysunkowej z akcentem serduszek. Jeżeli chcemy nadać naszym zaproszeniom z karykaturą mniej formalnego charakteru, zamiast klasycznej treści umieśćmy tam ich wersję rymowaną. Możemy także dodać wierszyki o miłości oraz zabawny rebus na temat prezentów ślubnych. Dzięki temu całość będzie się prezentować niezwykle spójnie i wywoła uśmiech na twarzach naszych gości. Humorystyczne akcenty mogą się pojawiać także na sali weselnej w postaci zabawnych winietek, menu czy planu stołów. W podobnym klimacie mogą być utrzymane również upominki dla gości - czekoladki ślubne czy pudełka z na ciasto weselne. Bogaty wybór tego typu dodatków dostępny jest w naszym sklepie.

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.