Winietki ślubne - kolor Liliowy

Winietki z każdym rokiem stają się coraz bardziej popularne. Dzieje się tak ze względu na mnogość zalet, wśród których odnajdziesz nie tylko praktyczną stronę tych niewielkich karteczek z nazwiskami gości. Dzięki winietkom w liliowym kolorze możesz motyw przewodni wesela przenieść także na stoły. Uzyskasz w ten sposób spójną aranżację, która pozytywnie wpłynie chociażby na zdjęcia z wyjątkowego przyjęcia. Goście z pewnością docenią winietki nie tylko ze względu na ich estetyczne walory, ale również możliwość szybkiego odnalezienia miejsca przy stole i brak związanego z tym chaosu.

Liliowe winietki - czy warto je wybrać?

Winietki w liliowym kolorze są świetnym sposobem, żeby przenieść motyw przewodni wesela na stoły. Ten subtelny odcień pasuje doskonale do wesela w stylu boho, jeśli karteczki są ozdobione kwiatami. Świetnie wpasują się bowiem w sielski klimat, naturalne ozdoby i ekologiczne materiały. Minimalistyczne winietki w liliowym kolorze odnajdą się także w eleganckiej aranżacji, której wiodącym odcieniem jest subtelny fiolet. Warto wybrać je również na przyjęcia w romantycznym stylu, gdzie przeważają kwiaty na stołach i rustykalne ozdoby. Winietki liliowe są bardzo uniwersalne, a ich subtelny kolor z łatwością dopasuje się do różnych stylów weselnych. Wszystko zależy od tego, z czym zostaną połączone.

Jaka jest największa zaleta winietek?

Choć winietki są piękną ozdobą weselnego stołu, to ich najważniejsza zaleta jest inna. Karteczki z nazwiskami gości zadbają o porządek na najważniejszym przyjęciu Twojego życia. Pozwolą szybko odnaleźć zaproszonym osobom miejsca i tym samym sprawią, że zabawa weselna rozpocznie się zgodnie z planem. Winietki w liliowym kolorze umieścisz na talerzach, dzięki czemu będą dobrze widoczne. Obok nich położysz upominek dla gości, co będzie bardzo miłym gestem. Z pewnością zaproszone osoby docenią wyznaczenie miejsca obok tych, z którymi znają się i łatwo znajdują temat do rozmów. To pozwoli im się czuć komfortowo. Docenią także spójną aranżację przyjęcia, którą uzyskasz, decydując się na winietki w liliowym kolorze.

winietki kolor liliowy