Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Zaproszenia ślubne z eukaliptusem

Ślub i wesele to tego typu uroczystości, które należy planować odpowiednio wcześniej, nawet z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Nie dziwi zatem nikogo fakt, że ta podniosła i uroczysta chwila opiewa nieraz na nieprzewidziane zwroty akcji. Garść radości przenika się z chwilami burzliwych i często trudnych do rozwiązania decyzjami. Przyszła Para Małżonków na pewno poradzi sobie w tym nietypowym czasie, a pierwszym kamieniem milowym dobrze zaplanowanej imprezy weselnej powinno być wysłanie eleganckich i nietuzinkowych zaproszeń ślubnych.

Bardzo inspirującą i, jak się okazuje, uniwersalną opcję, mogą stanowić zaproszenia ślubne z eukaliptusem. Eukaliptus to rodzaj drzewa, które należy do rodziny mirtowatych. Powszechnie i w naturalnej formie można go spotkać w Australii i na terenach południowo-wschodniej Indonezji. Roślina ta jest wiecznie zielona i posiada pro-zdrowotne właściwości. Dzięki dużej ilości garbników, eukaliptus łagodzi podrażnienia skóry, zwalcza wszelkiego rodzaju infekcje skórne i przyspiesza gojenie ran. Swoje zastosowanie znajduje również w kosmetyce do produkcji kremów dla cery dojrzałej i ma pozytywny wpływ na niwelowanie zmarszczek.

Wbrew pozorom, zaproszenia ślubne z eukaliptusem w tle nie muszą przybierać intensywnego koloru zielonego. Liście sercowatego kształtu tej rośliny w początkowej fazie wzrostu są srebrno- lub zielono-szare. Z okresem dojrzewania przechodzą w nieco wyciszony, różany kolor, który oddaje romantyczny charakter organizowanej imprezy weselnej.

Zaproszenia ślubne z eukaliptusem na przepięknych, satynowych zaproszeniach,
w połączeniu z niebagatelną wstążką, będą nawiązywały motywem do odrodzenia
i płodności. Starzejące się, o sercowatym kształcie liście tej ekskluzywnej rośliny, podkreślą charakter długowieczności i miłości dwojga osób.

Na stronie internetowej Amelia-Wedding.pl każdy potencjalny Klient może znaleźć bardzo bogatą i przecudną kolekcję zaproszeń ślubnych z eukaliptusem. Dostępne są przeróżne, wyjątkowe i eleganckie motywy, która będą bardzo dobrą zapowiedzią niepowtarzalnego ślubu i wesela. Sorento, Cykade i Kalia prostym motywem i przenikającym aromatem kolorystycznym zachęcają do interesującej wycieczki w nieznane z udziałem Par Młodych.

Zaproszenia ślubne kwiatowe Eukaliptus – nowoczesny fason w subtelnym wydaniu

Wybieracie zaproszenia ślubne? Eukaliptus to roślina, która stanowi inspirację dla kolekcji opartej o wzory i motywy naturalne. Przypadną do gustu zwłaszcza tym parom, które lubują się w motywach orientalnych. Różnokolorowe kompozycje wzorów i kolorów zaprezentowane są na dekoracyjnym sztywnym papierze satynowym. Są jednocześnie eleganckie i stylowe, ale też ozdobne i przyjemne w odbiorze. Modele o szykownych wzorach wpisują się w całą serię produktów, które ubarwią Wasz Wielki Dzień - w jej skład wchodzą też bileciki, menu, pudełka na ciasto dla kości czy winietki. W naszej ofercie znajdziecie wszystko, co niezbędne do uświetnienia tak wyjątkowej uroczystości!

Dekoracyjne wzory i motywy na zaproszeniach ślubnych Eukaliptus to bardzo nowoczesny motyw, który cieszy się obecnie ogromną popularnością! Produkty z naszej kolekcji, która go reprezentują, są niepowtarzalne i zachwycają pod względem estetycznym. Jesteśmy przekonani, że zaproszeni przez Was goście nigdy nie zapomną o Waszym Wyjątkowym Święcie! W naszym sklepie internetowym znajdziecie modele przygotowane z najwyższej jakości materiałów. Gwarantujemy, że nasze zaproszenia usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających klientów!

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.

kwiatowe zaproszenia ślubne - eukaliptus