Zaproszenie ślubne kwiatowe - Słonecznik

Zaproszenia ślubne - z motywem słonecznika czy innej pięknej rośliny - to uczta dla oczu miłośników motywów folklorystycznych i kwiatowych. Na produktach, które wchodzą w jej skład, znajdują się piękne ręcznie malowane kwiaty w różnych kolorach - zielonym, czerwonym, żółtym, różowym, fioletowym, białym, pistacjowym i błękitnym. Dzięki tak dużej różnorodności modeli, wzorów i odcieni, jesteśmy pewni, że wpiszą się one w charakter uroczystości w każdym stylu, a zwłaszcza w stylu wiejskim, folklorystycznym czy boho.

Zaproszenia ślubne kwiatowe - słoneczniki nigdy nie wychodzą z mody

Ręcznie malowane kwiaty i krzewy na zaproszeniach ślubnych w słoneczniki to idealny element uroczystości w stylu folklorystycznym i romantycznym. Motywy kwiatowe nadadzą powiadomieniom wyjątkowy charakter i zaprezentują gościom styl, w jakim zostanie zorganizowane Wasze Wielkie Święto. Kwiaty w różnych kolorach to nieodłączny element każdego wesela - od lat są jednym z najpopularniejszych motywów, który upodobały sobie zwłaszcza Panny Młode. Do naszych zaproszeń nie trzeba jednak przekonywać Panów Młodych - ich estetyka mówi sama za siebie. W naszej ofercie znajdują się zarówno modele bogato zdobione w kwiaty, ale także te bardziej minimalistyczne, klasyczne, z niewielką ilością dekoracji. Jesteśmy jednak pewni, że zaproszenia ślubne z motywem słonecznika przypadną do gustu każdemu!

Jeżeli chodzi o zaproszenia ślubne - słonecznik to motyw ponadczasowy. W naszej bogatej i nieustannie poszerzanej ofercie znajdują się produkty, za którą ręczymy w stu procentach - zarówno pod względem estetyki, jak i wykonania. Odznaczają się najwyższą jakością, niepowtarzalnym designem oraz wyjątkową trwałością. Będą stanowić pamiątkę weselną dla wszystkich Waszych gości! Doskonale rozumiemy, że każda para i każda uroczystość jest inna, dlatego pozostawiamy naszym Klientom całkowitą dowolność, co do rozmiaru, kształtu, motywu i kolorystyki wybranego przez nich produktu.

zaproszenia ślubne ze słonecznikiem