Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Oryginalne zaproszenia ślubne ze słonecznikiem w tle

Nie każdy osoba ma niebywałe szczęście spotkać drugą połówkę, z którą będzie mogła dzielić resztę swojego istnienia. Wszystko, co od tego czasu wydarzy się w tym niezwykłym życiu, będzie zapisane na wspólnej karcie wspomnień. Spieczętowaniem tego cudownego wydarzenia jest ślub udzielany przez duchownego lub urzędnika stanu cywilnego. Po uroczystej ceremonii zaślubin przychodzi wyczekiwany czas imprezowania i hulania do białego rana. Ale chwila moment… czy goście przybyli na tę jakże ważną uroczystość?

Jednym z pierwszych, o ile nie najważniejszym, kamieni milowych planowania ślubu i wesela powinno być wysłanie zaproszeń ślubnych. Każdy, przyszły Weselnik, powinien zostać powiadomiony o tym bardzo wyjątkowym dniu. Zaproszenia ślubne ze słonecznikiem będą doskonałą propozycją dla osób, które są niezdecydowane, jeżeli chodzi o przewodni motyw wesela. Wspomniany kwiat ma dwa znaczenia. Z jednej strony cechuje się przepychem, dumą oraz niewdzięcznością, z drugiej zaś szczęśliwymi zabawami oraz ciepłem. Pary Młode wręczające zaproszenia ślubne ze słonecznikiem w tle mówią po prostu „lubię Cię”, „Serdecznie zapraszam na uroczystość”.

Kolor żółty kojarzony jest bardzo pozytywnie. Symbolizuje radość, energię oraz optymizm. Jest to oznaka wakacji, spokoju i odpoczynku od zgiełku spraw codziennych. Z pewnością zaproszenia ślubne ze słonecznikiem będą działać pozytywnie na odbiór. Taka forma zaproszenia będzie pasowała praktycznie do każdego stylu wesela. Słonecznik można z powodzeniem wkomponować w motywy retro, boho czy rustical. W dawnych czasach kolor słonecznikowy był oznaką zamężnych kobiet i matek, przez co wzbudzał podziw i szacunek. W dawnym Siedmiogrodzie mężatki przez rok nosiły welon w żółtym kolorze, i w takim też były chowane.

Zaproszenia ślubne ze słonecznikiem prezentują się bardzo elegancko w każdym wydaniu organizowanego wesela. Stanowią niejako furtkę bezpieczeństwa dla niezdecydowanych przyszłych Małżeństw. Ciepła barwa przyciąga uwagę, oznacza sławę i żywotność.

Na stronie internetowej Amelia-Wedding.pl dostępnych jest bardzo wiele zaproszeń ślubnych. Wśród nich wyłonić można bardzo nietypową i wyjątkową kolekcję zaproszeń ślubnych ze słonecznikiem. Dzięki kolorystycznemu zróżnicowaniu, w tle ze słonecznikową barwą żółtą, zaproszenia te wpiszą się z powodzeniem w każdy charakter organizowanej i podniosłej uroczystości.

Zaproszenia ślubne kwiatowe - słoneczniki nigdy nie wychodzą z mody

Ręcznie malowane kwiaty i krzewy na zaproszeniach ślubnych w słoneczniki to idealny element uroczystości w stylu folklorystycznym i romantycznym. Motywy kwiatowe nadadzą powiadomieniom wyjątkowy charakter i zaprezentują gościom styl, w jakim zostanie zorganizowane Wasze Wielkie Święto. Kwiaty w różnych kolorach to nieodłączny element każdego wesela - od lat są jednym z najpopularniejszych motywów, który upodobały sobie zwłaszcza Panny Młode. Do naszych zaproszeń nie trzeba jednak przekonywać Panów Młodych - ich estetyka mówi sama za siebie. W naszej ofercie znajdują się zarówno modele bogato zdobione w kwiaty, ale także te bardziej minimalistyczne, klasyczne, z niewielką ilością dekoracji. Jesteśmy jednak pewni, że zaproszenia ślubne z motywem słonecznika przypadną do gustu każdemu!

Jeżeli chodzi o zaproszenia ślubne - słonecznik to motyw ponadczasowy. W naszej bogatej i nieustannie poszerzanej ofercie znajdują się produkty, za którą ręczymy w stu procentach - zarówno pod względem estetyki, jak i wykonania. Odznaczają się najwyższą jakością, niepowtarzalnym designem oraz wyjątkową trwałością. Będą stanowić pamiątkę weselną dla wszystkich Waszych gości! Doskonale rozumiemy, że każda para i każda uroczystość jest inna, dlatego pozostawiamy naszym Klientom całkowitą dowolność, co do rozmiaru, kształtu, motywu i kolorystyki wybranego przez nich produktu.

zaproszenia ślubne ze słonecznikiem