w promocji
Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Jak wyglądają zaproszenia ślubne na drewnie?

Zaproszenia ślubne na drewnie znaleźć można w wieli kolekcjach, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom motywów kwiatowych oraz folklorystycznych. Na wchodzących w jej skład dekoracjach znajdują się kwiaty w kolorach: czerwonym, fioletowym, różowym, żółtym, zielonym, błękitnym oraz pistacjowym. Umieszczone są na tle rustykalnego drewna, co nadaje całości niebanalnego charakteru. Zaproszenia te wykonywane są na sztywnym, gładkim papierze, a ich rozmiar po złożeniu to 14x14 centymetrów. Zaproszenia z serii Rustykalne dostępne są w 3 różnych wersjach. Można zdecydować się na wieniec z intensywnie różowych jaskrów i eustomy, udekorowany zielonymi liśćmi lub eustomy w otoczeniu delikatnych gałązek. Oryginalnie prezentują się także zaproszenia ślubne z jeleniami w leśnym otoczeniu.

Dekoracje ślubne na drewnie

W kolekcji Rustykalne można znaleźć nie tylko zaproszenia. Dostępne są tutaj także inne elementy dekoracyjne takie, jak:

  • Bileciki - wykonywane są one na białym papierze satynowym o gramaturze 280 g. Pary Młode najczęściej umieszczają na nich informację odnośnie preferowanych prezentów czy sposobu dojazdu do kościoła i na miejsce imprezy.
  • Menu - umieszcza się je na stołach, dzięki czemu zaproszeni goście wiedzą, jakie potrawy będą serwowane podczas wydarzenia. Wymiary menu po złożeniu to 10,5x21 centymetrów.
  • Numery stolików - pozwolą one gościom znaleźć stół, przy którym powinni zasiąść.
  • Winietki - doskonały sposób na dekorację butelek z alkoholem.
  • Księga Gości - to doskonały sposób na ślubną pamiątkę. Zaproszeni na imprezę goście mogą wpisać do niej swoją własną, spersonalizowaną dedykację.
  • Pudełko na ciasto wręczane gościom wychodzącym z imprezy.