Zaproszenia ślubne - kolor Amarantowy

Dodatki ślubne w intensywnych kolorach są modne od wielu lat. Amarant to jedna z barw, która na stałe zagościła w repertuarze nowoczesnych aranżacji weselnych. To zjawiskowy kolor, który łączy pozytywną energię z wytworną elegancją. Spokojniejszy niż soczysta czerwień, posiada jednak spory ładunek emocjonalny – jest symbolem dojrzałości zawieranego związku małżeńskiego. Nieco za ciemny, by stać się kolorem przewodnim wesela, stanowi jednak ciekawy akcent ślubnej galanterii: zaproszeń, winietek, zawieszek czy podziękowań dla gości w formie ozdobnego pudełeczka ze słodkim upominkiem. Idealnie komponuje się z frezjami, tradycyjnie wykorzystywanymi we florystyce ślubnej, wytwornymi koronkami oraz złotym blaskiem ślubnych obrączek. Zaproszenia ślubne amarant to nasza propozycja, z którą warto się zapoznać.

Zaproszenia ślubne w kolorze amarantowym

Nasza oferta obejmuje zaproszenia ślubne amarant z dodatkami w zróżnicowanej kolorystyce – ozdobnymi kokardkami, ornamentami oraz malowanymi kwiatami. Łączymy ze sobą różne barwy, dzięki czemu osiągamy ciekawe efekty wizualne. Jesteśmy otwarci także na wszelkie sugestie – realizujemy indywidualne projekty Państwa Młodych w zakresie wzoru i kolorystyki zamawianych bibelotów.

Zapewniamy pełną gamę ozdób, m.in. pudełka na ciasto dla gości oraz na pudełka na koperty z życzeniami dla młodej pary, wizytówki, zawieszki na napoje, winietki wraz z numerami stolików i wiele innych. Pakiet próbny, który mogą Państwo zamówić, aby zapoznać się z jakością naszych prac, obejmuje podstawowy zestaw galanterii weselnej.

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: Menu, czy Księgi Gości, a także Podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.

amarantowe zaproszenia ślubne