w promocji
Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Jednostronne zaproszenia ślubne z motywem roślinnym

Jednostronne zaproszenia (zwane również jednokartkowymi) doskonale sprawdzą się w przypadku wesel utrzymanych w stylu botanicznym oraz greenery. Przykładem może być model Indygo nr 3 z motywem bordowych oraz burgundowych stokrotek afrykańskich z elementami zielonych gałązek. Umieszczone w kopercie ekologicznej z trójkątnym zamykaniem prezentują się szykownie. Całość przewiązana jest jutowym sznurkiem z przywieszką i wykonana jest z wysokiej jakości papieru. Głównym zdobieniem tego modelu są botaniczne, kwiatowe grafiki, które pięknie prezentują się na dużym formacie.  Druga propozycja to zaproszenia Flores nr 3, które są utrzymane w stylu glamour z motywem greenery. Zdobią je zielone gałązki w otoczeniu złotej ramki oraz treści. Złocone teksty, kwiaty czy inne motywy graficzne pięknie prezentują się na jednokartkowych zaproszeniach ślubnych, mogą stanowić ich główny element lub być tylko detalem uzupełniającym całość. Roślinny motyw zdobi również zaproszenia Aurum nr 2. Widnieją na nich różowe oraz białe piwonie w towarzystwie liści eukaliptusa. W przypadku zaproszeń jednokartkowych dużą rolę odgrywa zarówno ich format jak i koperta, która w przypadku minimalistycznej formy zaproszenia może być bardziej ozdobna i okazała - zadrukowana na inny kolor lub z grafiką kwiatową i złoceniem.

Eleganckie jednostronne zaproszenia ślubne

Przykładem eleganckich zaproszeń jednokartkowych są modele Sonata, które pokryte są stylowymi kolorami - odcienie pudrowego różu oraz złota, granat, bordo. W zestawie znajdują się koperty z trójkątnym zamykaniem i wklejką w tym samy stylu. Są to zaproszenia w prostej formie, ale z dodatkiem nowoczesnych detali. Sprawdzą się w przypadku uroczystości w eleganckiej i pomysłowej aranżacji. Do jednokartkowych zaproszeń ślubnych przygotowaliśmy także pozostałą papeterię, którą warto wybrać na weselne stoły. Dekoracyjne winietki, karty menu oraz numery stolików będą zwieńczeniem weselnego stołu, natomiast słodkie podziękowania dla Gości na pewno wywołają niejeden uśmiech na twarzy.

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.