Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Nowoczesne Zaproszenia Ślubne

Nowoczesne zaproszenia ślubne pokochają pary młode, które poszukują nietuzinkowych, a przy tym naprawdę pięknych rozwiązań. Co je wyróżnia? Z pewnością niebanalne materiały, ciekawa forma oraz oryginalne wzornictwo. Wszystko to zrobi niezapomniane wrażenie na każdej osobie, do której trafi. Przyjrzyjmy się propozycjom w naszym sklepie!

Zaproszenia na ślub nowoczesne ze szkła

Nowoczesne zaproszenia na ślub naniesione na transparentny materiał natychmiast przykuwają uwagę! Niewątpliwie staną się zapowiedzią wspaniałego, bardzo eleganckiego przyjęcia. Może być to sam napis, który oferujemy wraz z kopertą z motywem graficznym. Inna opcja to zaproszenie z kwiatową grafiką w przezroczystej kopercie. Wszystko to sprawia, że zaproszenie prezentuje się niezwykle lekko. Bezpośrednio na szklaną powierzchnię nanosimy nadruk odporny na ścieranie, zarysowania, a także warunki atmosferyczne. Dzięki temu stanie się pamiątką na długie lata.

Zaproszenia ślubne nowoczesne na drewnie

Alternatywa dla szkła to zaproszenia wykonane z drewna. Podobnie jak propozycje opisane wyżej, cechuje je odporność na uszkodzenia, a także estetyczny wygląd. Takie nowoczesne zaproszenia na ślub doskonale wpisują się w charakter przyjęcia w stylu rustykalnym oraz romantycznym. Nadruk nanosimy bezpośrednio na drewno o niewielkiej grubości. Na tym typie zaproszeń szczególnie dobrze wyglądają motywy florystyczne, jak np. róże oraz piwonie. Do każdego egzemplarza dołączamy idealnie dopasowane etui.

Zaproszenie ślubne nowoczesne w minimalistycznym stylu

Zachęcamy również do przyjrzenia się bardzo szykownym zaproszeniom o oszczędnej stylistyce, ale z pięknymi dodatkami. Mają one formę prostej karty zawierającej wszystkie najważniejsze informacje na temat uroczystości. Za ich niepowtarzalny wygląd odpowiada zadrukowana owijka oraz koperta z wklejką. To bardzo subtelna, wyszukana propozycja. Takie nowoczesne zaproszenia ślubne warto wybrać w pastelowych barwach.

Personalizowane nowoczesne zaproszenia na ślub

Zamówione w naszym sklepie zaproszenia na ślub nowoczesne zawsze przygotowujemy zgodnie ze wskazówkami przekazanymi przez Państwa. Zapewniamy możliwość pełnej personalizacji, w tym nadruk indywidualnej grafiki. Wszystkie teksty na zaproszeniach podlegają modyfikacji, przy czym jesteśmy w stanie nadrukować przesłaną przez Państwa treść zarówno w języku polskim, jak i obcym. Przy czym należy pamiętać, że zaproszenie ślubne nowoczesne musi pasować do pozostałych elementów papeterii.

W naszym sklepie znajdują się bardzo zróżnicowane projekty. To m.in. winietki, księgi gości, pudełka na ciasta oraz wszelkie etykiety umieszczane na opakowaniach podarunków dla przybyłych. Spójność w tego typu dodatkach ma ogromne znaczenie i w dużym stopniu wpływa na odbiór wizualny całego przyjęcia. Zapewniamy możliwość zamówienia zestawu próbkowego, który pozwoli Państwu zapoznać się na żywo z formą zaproszeń. W razie pytań lub niejasności dotyczących zamówienia zapraszamy do kontaktu. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.