Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Zaproszenia ślubne - trendy w 2018, który wyznaczają kierunek rozwoju w branży

Jednym z najbardziej popularnych modeli zaproszeń ślubnych - które są trendy w 2018 roku - są te malowane akwarelami. Ręcznie dekorowane produkty z wykorzystaniem farb akwarelowych znajdziecie w naszej bogatej ofercie. Ozdobione są kwiatami w różnych kolorach, często z ręcznie malowanymi napisami i sloganami. Inny rodzaj modnych zaproszeń to takie, które rozkładają się w ciekawy, niepowtarzalny sposób. Niektóre z nich umieszczamy w prostych, wykonanych z naturalnych materiałów kopertach.

Jesteśmy krajowym ekspertem w zakresie zaproszeń ślubnych - nowości także znajdują się w naszej bogatej ofercie. Należą do nich modele o nietypowych kształtach, niestandardowych rozmiarach, wykonane z oryginalnych materiałów i ozdobione w sposób wyjątkowy i nietuzinkowy. W naszej szerokiej ofercie modnych produktów znajdują się także te ręcznie barwione, które wyglądają, jakby zostały namalowane pastelami. Posiadamy również modele ozdobione aksamitnymi kokardami, delikatnymi koronkami i innymi dekoracjami.

Najnowsze zaproszenia ślubne w naszej ofercie

Jeżeli zapoznaliście się ze wszystkimi produktami w naszej bogatej kolekcji, ale wciąż nie znaleźliście tego, czego szukacie, obejrzyjcie najnowsze zaproszenia ślubne. Śledzimy światowe trendy w branży weselnej, podpatrujemy, co dzieje się w świecie różnych wzorów i materiałów i nieustannie poszerzamy naszą ofertę. Chcemy, aby marzenia każdej pary zostały zrealizowane. Pragniemy być częścią Waszego Wielkiego Dnia i zrobimy wszystko, aby spełnić Wasze oczekiwania.