Zaproszenia ślubne własnoręcznie robione

Wybór zaproszeń ślubnych należy do trudnych decyzji. Najczęściej wręcza się je osobiście (ewentualnie wysyła pocztą), na około 2-3 miesiące przed zaplanowaną datą wydarzenia. Na wybór zaproszeń warto poświęcić nieco więcej czasu, jako że świadczyć będą one o naszym zaangażowaniu w organizację przyjęcia. Jeżeli chcemy miło zaskoczyć naszą rodzinę i przyjaciół, zdecydujmy się na zaproszenia ślubne własnoręcznie robione. Bogaty asortyment wysokiej jakości dekoracji tego typu znaleźć można w asortymencie naszego sklepu amelia-wedding.pl. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! Jeżeli nie wiedzą Państwo, jakiego rodzaju zaproszenia najlepiej sprawdzą się w Państwa przypadku, chętnie pomożemy w ich wyborze.

Ręcznie robione zaproszenia z naszej oferty

  • Kolekcja Brilant - dostępne tu zaproszenia przypadną do gustu wszystkim miłośnikom ponadczasowych rozwiązań. Dominujący kolor złoty nadaje im niezwykle eleganckiego charakteru. Doskonale prezentuje się w zestawieniu z kolorem bordowym czy granatowym. W zestawie znajduje się także koperta ze złoceniem grafiki róż.
  • Kolekcja Eteryczne - zaproszenia będą tu stanowić doskonałe uzupełnienie ceremonii utrzymanej w klimacie botanicznym oraz vintage. Po złożeniu mają one format A5. Zaproszenia znajdują się w kopercie z trójkątnym zamykaniem z nadrukiem. Polecamy model w kolorystyce grafitowej z dodatkami burgundu i purpury. Takie barwy w połączeniu z bielą będą pięknie kontrastować na weselnym stole.
  • Kolekcja Mokate - jeżeli organizujcie przyjęcie utrzymane w stylu eko, te zaproszenia to strzał w dziesiątkę! Stanowią one połączenie papieru ekologicznego oraz odcieni kremowych i karmelowych. Znajdziecie wśród nich rustykalne zaproszenia ślubne z piwonią oraz różą.
  • Kolekcja Sorento - to wysokiej jakości, jednokartkowe zaproszenia ślubne, które przedstawiają efektowne kompozycje kwiatowe w różnych wersjach kolorystycznych. Dzięki dużej gamie kolorystycznej każda Para Młoda znajdzie tu coś dla siebie, bez względu na styl, w jakim utrzymane będzie przyjęcie oraz porę roku, w jakim będzie ono organizowane. Dodatkowego blasku dodaje tym modelom złocenie ornamentu wraz z inicjałami Pary Młodej na froncie.
  • Kolekcja Amaretto - srebrne, perłowe zaproszenia ślubne, które spodobają się Parom Młodym organizującym nowoczesne przyjęcie utrzymane w minimalistycznym stylu.