Zaproszenia ślubne - Z Koronką

Parom, które pociąga przede wszystkim szyk i elegancja na pewno spodobają się zaproszenia ślubne z koronką. Bowiem nic tak mocno nie kojarzy się ze ślubnymi kreacjami kobiecymi: jak tiule, ażury i misterne koronki. Dlatego wychodząc naprzeciw tym przyjemnym skojarzeniom, przygotowaliśmy dla Państwa kolekcję kartek ślubnych, zdobionych misternie wycinanymi ażurami z koronką. Klasyczna biel, awangardowa czerń i czerwień, a nawet błękit i zieleń - ogrom wariantów, faktur i barw, jakie proponujemy sprawia, że nietrudno o unikatowy projekt. Sprawdzą się tu również klasyczny beż, jak i nietypowe, mocne kolory, jak brązowy czy morski. Także złoto i srebro idealnie dopełnią delikatną koronkę, nadając całości wytwornego i strojnego charakteru.

Nasze propozycje - delikatne, romantyczne i wykonane z wyjątkową dokładnością są jednocześnie bardzo wyraziste, idealnie wpisując się w ślubną stylistykę. W dodatku laserowe cięcia i tłoczenia, gwarantują im perfekcyjny wygląd oraz dbałość o detale, a uzupełnieniem wybranych modeli są kryształki i atlasowe wstążki, wykonane na wysokiej jakości papieru. Dlatego też stanowią gotową receptę na wysublimowane i szykowne wesele.

Koronkowe zaproszenia ślubne - gwarancja wyjątkowego ślubu

Nasze koronkowe zaproszenia ślubne to propozycja naprawdę wyjątkowa. Wzór ten jest bardzo elegancki, a zarazem również bardzo uniwersalny. Można go zastosować przy każdej praktycznie kolorystyce, a także niezależnie od tego, w jakim stylu – czy romantycznym, czy też bardziej nowoczesnym – chcemy zorganizować swój ślub i wesele. Ponadto ze względu na swoją delikatność oraz piękno koronki doskonale komponują się z charakterem uroczystości, jaką jest zawarcie związku małżeńskiego. Bowiem stanowią doskonały motyw przewodni, pojawiający się w dekoracjach sali, kościoła czy stołu - nadając spójnego charakteru całej ceremonii.

Jeśli marzą się Państwu eleganckie, klasyczne, lecz nie staroświeckie kartki ślubne, właśnie z takim wzorem – to nasze propozycje są wręcz idealne. Te ponadczasowe, a jednocześnie oryginalne motywy - docenią goście, w każdym wieku. Wykonane na gładkim, satynowym papierze bądź na fakturze lnu białego, zapewniają przyjemny dla oka wygląd. U nas znajdą Państwo bogaty wybór kroju pisma i dostosują go do własnych oczekiwań oraz gustu. Tworzymy także projekty indywidualne, według Państwa wskazówek - dowolnie modyfikowane i personalizowane, również z możliwością druku próbnego.

zaproszenia ślubne z koronką