Zaproszenia ślubne - Z Ornamentem

Jako synonim elegancji często uznaje się stonowane kolory i proste formy – jednak nie musi to oznaczać nudy czy pospolitości. W asortymencie Amelia-Wedding.pl, z łatwością znajdą Państwo zaproszenia ślubne, które są klasyczne, jak i eleganckie, a jednocześnie ciekawe i oryginalne. Te nowoczesne wzory, z ornamentem zachwycają uniwersalnym szykiem i dobrym smakiem. Do ich eleganckiego wyglądu pasują zarówno motywy monochromatyczne, jak klasyczna biel, ale także awangardowa czerń czy geometryczne i delikatne kwiatowe wzory oraz pastelowe barwy. W tej tematyce zmieszczą się także kolory metali szlachetnych, takie jak złoto i srebro. Decydując się na nasze propozycje, Para Młoda ma naprawdę szeroki wachlarz wyboru.

Doskonale zdajemy sobie sprawę również z tego, że organizacja ślubu pochłania znaczną część budżetu – nie tylko przyszłych małżonków, ale też ich rodziców - dlatego nasze kartki ślubne wyróżniają się przystępną ceną, która będzie stanowiła miłe zaskoczenie dla zainteresowanych. Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii i wyboru jednego z projektów.

Szeroka paleta zaproszeń ślubnych z ornamentem, kokardą i cyrkoniami

Współczesna moda ślubna, praktycznie nie zna granic. Dlatego bardzo ważna staje się w dzisiejszych czasach, personalizacja oraz intymny charakter wydarzenia. Nasze wyszukane propozycje to gratka dla oryginalnych Par Młodych. Kolekcja zaproszeń ślubnych Ornament, wykonana jest na papierze perłowym z kokardą, w kolorach pudrowego różu, wyrazistej czerwieni, klasycznego brązu, efektownego szmaragdu, jak i wielu innych. Z kolei zaproszenia Madras to propozycja eleganckich kartek ślubnych, wiązanych niewielką wstążką, na papierze z fakturą prążków.

W asortymencie Amelia-Wedding.pl posiadamy także papeterię ślubną Moreno – niezwykle szykowną i stylową, owiniętą różnymi kolorami tasiemek, dodatkowo zdobioną cyrkonami na wysokiej jakości papierze ecru. Natomiast stonowana paleta Arte – to kunszt skromnego wykonania z luksusowym wyglądem, na fakturze lnu białego. Wybierając nasze projekty, mają Państwo możliwość gratisowej personalizacji, modyfikowania tekstu, także w języku obcym, przy minimalnym zamówieniu 30 sztuk. Oczaruj swoich gości wysoką jakością kartek ślubnych, o ponadprzeciętnej elegancji, uzyskanej niskim kosztem!

zaproszenia ślubne z ornamentem