Niezależnie od tego, czy ślub ma wymiar kościelny czy też przebiega na mocy prawa cywilnego, zawsze jest to niecodzienna i uroczysta chwila. Przyszli Małżonkowie rozsyłają eleganckie zaproszenia ślubne dla najbliższej rodziny, dalszych krewnych i znajomych na to szczególnie wyjątkowe wydarzenie. Weselnicy z kolei liczą na niebagatelne posiłki okraszone sporą dawką tanecznej muzyki. Wszystko musi być doprawione szczyptą tajemniczości, o czym goście weselni dowiedzą się dopiero w trakcie trwania imprezy. Wszystko powinno być idealnie zgrane w rytm obranego przez Parę Młodą konceptu tej podniosłej chwili.

Warto pamiętać, aby we właściwy i stylowy sposób podziękować gościom weselnym za przybycie. To nie jest kwestia honoru, ile dobrego wychowania. Sam zwyczaj obdarowywania najbliższych nietuzinkowymi upominkami na pewno pozostanie na długo w ich pamięci. Nie trzeba wydawać horrendalnie wysokich kwot, aby zaspokoić przeróżne i wyrafinowane gusta weselników. Podziękowania dla gości w formie świeczek sojowych będą stanowiły nietypowy sposób na przekazanie magicznego słowa „dziękuję”, które nigdy nie traci na wartości.

Świeczki sojowe to bardzo udana i przemyślana forma podziękowania dla gości. Świeczki sojowe wykonane są z bardzo naturalnego i nietoksycznego, silnie utwardzonego oleju sojowego. To nieszkodliwy i jednocześnie biodegradowalny produkt, który nie szkodzi zdrowiu człowieka, nie wywołuje alergii ani jakichkolwiek zmian skórnych. Jest to idealna forma podziękowania dla gości od Par Młodych, które na długą chcą hołdować tradycję weselnych uniesień.

Świeczki sojowe jako podziękowania dla Gości od Amelia-Wedding.pl

Świeczki sojowe z pewnością będą bardzo wyjątkową i elegancką formą podziękowania dla gości weselnych. Są w pełni ekologiczne i w trakcie wypalania wydzielają znacznie mniej dwutlenku węgla, co ma pozytywny wpływ na domowy klimat. W przeciwieństwie do klasycznych parafinowych oraz stearynowych wosków, tlą płomień nawet do kilkudziesięciu godzin. Świeczki sojowe w połączeniu z właściwie dobraną kompozycją olejków eterycznych będą stanowić bardzo udane umilenie czasu spędzanego w zaciszu domowym. Warto dodać, że po całkowitym spaleniu materiału świeczek sojowych, eleganckie słoiczki można ponownie uzupełnić wonną mieszanką wosku oraz nutą odpowiedniego eteru. Będą one również stanowiły świetny komponent dekoracyjny domu lub pojemnik do przechowywania biżuterii ślubnej lub innych osobistych akcesoriów. Pojemniczki po świeczkach sojowych sprawdzą się również bardzo dobrze w roli różnego rodzaju ozdobników domu czy mieszkania, jak na przykład mini-lampiony, które zyskują popularność w coraz bardziej przybierających na znaczeniu stylach glamour czy boho.

Świeczki sojowe w wydaniu wyjątkowych podziękowań dla gości na pewno pozwolą przekazać wiele wyjątkowych doznań zapachowych. Tych zapachów nie zapomni żaden gość weselny. Tutaj można eksperymentować bez ograniczeń w przeróżnych kompozycjach zapachowych. To co jest powszechnie lubiane i przybiera wyjątkowe, wonne nuty kwiatowe, które przypominają poranne chwile spędzane na ogrodzie, będzie na pewno zapamiętane na długie lata. Tutaj można przebierać w kompozycjach kwiatowych, takich jak świeczki sojowe chabrowe, fiołkowe, konwaliowe czy lawendowe. Każda nuta kwiatowa będzie idealną kompozycją eterową do tego nietypowego upominku w formie podziękowania dla gości. Trzeba mocno podkreślić, że świeczki sojowe, to przecudne zapachy, które umilą czas uświetniający wyjątkowe chwile i przypominające o cudownej imprezie weselnej. Impreza ta, niezależnie od obranego stylu, będzie tliła się eterowymi zapachami, o których można pomarzyć. Zatem, czy trzeba więcej zachęty, aby nabyć unikatowe i wyjątkowe świeczki zapachowe w formie podziękowania dla gości.

Świeczki sojowe jako podziękowania dla Gości od Amelia-Wedding.pl

Oprócz bazy kwiatowej, na czasie są także bardzo modne podziękowania dla gości
w formie świeczek sojowych o wysublimowanej woni korzennej czy zawsze popularne i na czasie leśne kompozycje. Idealnie w tej roli sprawdzą się też eksperymenty piernikowe, lawendowe czy waniliowe. Nie jest tajemnicą, że wszelkiego rodzaju kołyski zapachowe dają finalnie dość ekstrawaganckie i na co dzień niespotykane, przyjemne dla zmysłów zapachy. Takie prezenty w formie podziękowania dla gości sprawdzą się świetnie w trakcie wesel o przeróżnych motywach przewodnich, gdzie Para Młoda wybrała styl boho, vintage, rustykalny czy nawet ekstrawagancki glamour.

Świeczki sojowe owinięte są w przepiękne etykiety, które podnoszą rangę organizowanego ślubu i wesela. Koniecznie powinna tam znaleźć się data tego wyjątkowego wydarzenia, jak również imiona lub inicjały Pary Młodej. Ekologiczne etykiety, wykonane ze stuprocentowo odzyskanego, brązowego papieru, z pewnością przypadną do gustu osobom ceniącym sobie środowisko naturalne.

W naszej ofercie znajdziecie również inne podziękowania wykonane z wosku sojowego - waszej uwadze szczególnie polecamy zawieszki sojowe, są owijane w specjalny, elegancki papier, na którym wykonywany jest wyjątkowy nadruk personalizowanych treści. Ma on przekazać upamiętnienie wyjątkowej chwili w formie inicjałów i daty ślubu młodej pary. Tym samym owijka nawiązuje swoim wyglądem do głównego motywu wesela. Bardzo istotny jest również rodzaj papieru, z którego wykonana jest owijka - może być gładka i błyszcząca lub ekologiczna.

Na naszej stronie można znaleźć bardzo pokaźną kolekcję nietypowych i wyjątkowych świeczek sojowych. Każdy nowy, jak również obecny Klient, znajdzie motywy uszyte na miarę własnych potrzeb. Wyjątkowe i niepowtarzalne świeczki sojowe w formie podziękowania dla gości, takie jak Szafirowe, Rubin, Korani, Delize, Soft czy Onyks będą na pewno zapamiętane przez zaproszonych Weselników. Te niebywałe i niebagatelne w wyglądzie upominki z pewnością przypadną do gustu weselnikom i będą stanowiły trafioną w dziesiątkę formę podziękowań dla gości. W firmie Amelia-Weddin istnieje możliwość fachowej personalizacji podziękowań dla gości w postaci niebywałych świeczek sojowych.

Jeśli zainteresowały was podziękowania w postaci świeczek sojowych to zachęcam do przeczytania posta o naszych zawieszkach sojowych:

Czym zaskoczyć gości weselnych – zawieszki sojowe

Świeczki sojowe jako podziękowania dla Gości od Amelia-Wedding.pl