Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Rozmaite formaty zaproszeń ślubnych

Zaproszenia z naszej oferty podzieliliśmy na kilka grup. Pierwsza z nich to format A6, który obejmuje papeterię w formacie 10,5x14,8 centymetra. Zaproszenia DL to te, których format wynosi 99x210 milimetrów. Dekoracje A5 mają wielkość 14,8x21 centymetrów. W naszym sklepie można się także zaopatrzyć w zaproszenia o wymiarach 12x17 centymetrów. Tak duży wybór sprawia, że każda Para Młoda znajdzie coś dla siebie. Czym kierować się wybierając format zaproszenia? Np. ilością tekstu, długością wierszyków i informacji dla Gości. Wiele Par Młodych, poza tradycyjnymi danymi na temat miejsca, daty i godziny ceremonii, dołącza do zaproszenia również mapę, wzmiankę na temat pożądanych prezentów czy krótką sentencję o miłości. W takim przypadku, aby całość prezentowała się czytelnie, należy się zdecydować na nieco większe zaproszenie lub bileciki.

Zaproszenia A6 z naszego sklepu

Jak już zostało wspomniane, w naszym sklepie internetowym amelia-wedding można znaleźć kilkadziesiąt modeli zaproszeń w formacie A6. Przykładem może być model Amaretto, który przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom klasyki i eleganckiego stylu. Wydrukowane na papierze srebrnym, perłowym, ozdobione jest tasiemką i cyrkonią (ich kolor można wybrać). Następna propozycja to zaproszenie Arte, które doskonale sprawdzi się w przypadku eleganckich przyjęć. Zaproszenie zdobi stylowy wzór z delikatną ramką oraz motywem obrączek lub ornamenty. Są to zaproszenia rozkładane, więc na okładce można umieścić datę ślubu i Imiona Państwa Młodych, natomiast wewnątrz cały tekst dotyczący uroczystości w kościele i przyjęcia weselnego. Kolejny przykład zaproszenia z naszej oferty, składanego do rozmiaru A6, to Lotaro w stylu glamour. Prezentują się one niezwykle efektownie, czego zasługą jest motyw róż oraz białych i bordowych piwonii, hortensji i eukaliptusa, a także ozdobna owijka z białą tasiemką rypsową i złoconymi imionami. Ciekawy jest także format zaproszenia, ponieważ ma ono nietypowy kształt.

Do tych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.