Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Zaproszenia w wersji niestandardowej

Najciekawsze kolekcje z zaproszeń z naszego asortymentu, to:

  • Sorento - można znaleźć aż 17 różnych wersji zaproszeń, gdzie dominującym wzorem są motywy kwiatowe w rozmaitych wersjach kolorystycznych i stylach. Sprawia to, że każda para znajdzie tu coś dla siebie, bez względu na styl, w jakim zostanie urządzone ich przyjęcie. Bardzo ciekawie prezentuje się model numer 12, z intensywnie zielonymi, tropikalnymi liśćmi, między innymi monstery, utrzymany w modnym w ostatnim czasie stylu greenery. Zaproszenie to wykonujemy na białym, papierze o wymiarach 21 x 15 centymetrów. W zestawie znajduje się koperta ekologiczna z trójkątnym zamykaniem z wklejką. Główną ozdobą tego zaproszenia jest złocony ornament z inicjałami Pary Młodej, którym możemy udekorować także pozostałe dodatki na stołach weselnych - winietki, zawieszki czy podziękowania dla Gości.
  • Eteryczne - linia ta, to idealne rozwiązanie dla miłośników stylu vintage oraz botanicznego, które swoje wesele organizują w sezonie jesienno - zimowym. To niezwykle klimatyczna, niebanalna papeteria ślubna, obok której nie sposób przejść obojętnie. Do wyboru są tu dwie wersje zaproszeń. Numer 2 utrzymany jest w kolorze burgundu i purpury z dodatkiem zieleni. Całość zdominowana jest przez kolor grafitowy. To zaproszenie rozkładane, wykonywane na sztywnym papierze satynowym, a jego wymiary po złożeniu to 21x15 centymetrów. W zestawie znajduje się koperta z trójkątnym zamykaniem z nadrukiem botanicznym.
  • Rozalia - te niestandardowe zaproszenia ślubne przypadną do gustu wszystkim miłośnikom kwiatowych motywów oraz nasyconych barw. Doskonale sprawdzą się w przypadku przyjęć organizowanych latem. Do wyboru są tutaj 4 różne wersje zaproszeń. Model numer 4 zdobią białe piwonie, róże oraz eukaliptus. Zaproszenia te są składane w harmonijkę z owijką z akwarelowym tłem.