Szare zaproszenia ślubne

W dzisiejszych czasach organizacja ślubu i wesela to bardzo duże przedsięwzięcie. Z jednej strony każdy z nas chce, aby ten wyjątkowy dzień wypadł idealnie, z drugiej – już sam fakt podjęcia poważnej decyzji na całe życie, i to na oczach wielu gości, stanowi sporą presję. Nic więc dziwnego, że wielu przyszłym młodym parom już na kilka miesięcy przed „godziną zero“ towarzyszy ogromny stres. Nie da się go całkowicie uniknąć, warto jednak spróbować zminimalizować poprzez wybór odpowiednich, zaufanych usługodawców. A do takich z pewnością należy nasza firma!

Specjalnością Amelia-Wedding.pl są zaproszenia ślubne. W tej kolekcji oferujemy oryginalne, wyjątkowe, szykowne wzory, na tle których dominuje kolor szary. Z pewnością zachwycą Państwa gości, a w dodatku stanowić będą ozdobę uroczystości. Bowiem szary jest jednym z klasycznych i ponadczasowych kolorów weselnych, które wyglądają dobrze w każdym sezonie i łatwo łączą się z innymi odcieniami.

Niekonwencjonalne zaproszenia ślubne w kolorze szarym - różne kompozycje

Szare, akwarelowe zaproszenia ślubne ze stemplem lakowym i złoceniem, delikatna romantyczna kompozycja z eleganckimi cyrkoniami i koronką, a może pastelowo-szare ornamenty na papierze perłowym, z efektowną kokardą w kolorze jasnej zieleni? Nasze przepiękne kartki ślubne, w kolorze szarym to klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody.

Wierzymy, że z naszego szerokiego asortymentu, każda para przyszłych małżonków, wybierze wzór idealny dla siebie. Kolekcję oryginalnych kompozycji Amelia-Wedding.pl - dopełnia wysokiej jakości papier, z którego są wykonywane. Otóż, mają Państwo do wyboru sztywny gładki papier satynowy, o gramaturze 400 g, papeterię z fakturą lnu białego ecru, w kolorze perłowym bądź tą z kolekcji prążkowanej. Dlatego impreza weselna, która powala klasycznym szykiem i urokiem, w towarzystwie naszych zaproszeń ślubnych będzie strzałem w dziesiątkę.

szare zaproszenia ślubne