w promocji
Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Zamiast zdjęcia - rysunek

Oto kilka ciekawych propozycji zaproszeń rysunkowych dostępnych w naszym sklepie:

  • Zaproszenia Bueno nr 5 - zaproszenie przedstawiające rysunek Pary Młodej z czerwonymi balonikami, która biegnie w swoje objęcia. Zaproszenia te drukujemy na gładkim papierze satynowym. Całość wykonana jest na formacie kwadratowym, a do zaproszeń dołączona jest koperta. Dodatkowo wewnątrz zaproszeń można umieścić zabawny tekst lub wierszyk w nieformalnym stylu.
  • Zaproszenia Elegant nr 19 - zaproszenie, na którym widnieje klimatyczny, letni krajobraz polany z motywem czerwonego balonu. Posiada ono także delikatną kalkę, która sprawia, że projekt jest subtelny. Całość przewiązana jest ozdobną, białą tasiemką o szerokości 6 milimetrów.
  • Zaproszenia Księżycowa Noc nr 9 - niezwykle efektowne zaproszenia ze złoceniem i motywem złotej pary jeleni na tle nocnego nieba. Wykonywane są one na papierze satynowym o gramaturze 280 g. Wymiary zaproszenia po złożeniu to 14,5x14,5 cm.
  • Zaproszenia Presto - idealnie sprawdzą się na weselach utrzymanych w stylu rustykalnym i eko, a to ze względu na fakt, iż ich okładka została wykonana z papieru ekologicznego, wewnątrz natomiast znajduje się papier z fakturą lnu ecru. Całość przewiązana jest sznureczkiem. Zaproszenie to przedstawia wesoły rysunek Pary Młodej. Jeżeli chcemy, by nasze ślubne dekoracje prezentowały się w pełni spójnie, istnieje możliwość zamówienia innych produktów z tym samym motywem. W naszym asortymencie można znaleźć między innymi winietki i menu na stół, pudełka na ciasto dla gości czy słoiki miodów, które świetnie sprawdzą się w roli oryginalnego podarunku dla bliskich. A dla poszukujących oryginalnych podziękowań dla Gości polecamy czekoladki ślubne z personalizowaną obwolutą z Imionami Państwa Młodych lub torebeczki z nasionami niezapominajek.