Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Folkowe Zaproszenia Ślubne - Gdzie Kultura Spotyka Nowoczesność

Folk w wydaniu ślubnym to połączenie tradycji z kwiatami, koronkami, haftami oraz parzenicami. To uroczystości z duszą oraz tradycją. Na dekoracjach utrzymanych w klimacie folk bardzo często pojawiają się motywy roślinne oraz zwierzęce. Bukiety kwiatów można wzbogacić natomiast o maki, słoneczniki oraz zboża. Jeśli chodzi o kolorystykę, poza bielą i odcieniami beżu oraz brązu mogą się tu pojawić bardziej wyraziste, czerwone oraz granatowe akcenty, a także wycinanki łowickie, kaszubskie lub z innego regionu. Takie motywy mogą stać się tematem przewodnim weselnego przyjęcia i warto już na etapie wyboru zaproszeń ślubnych zdecydować się na te z regionalnymi ozdobami.

Zaproszenia w wersji folk

W ofercie naszego sklepu internetowego amelia-wedding.pl można znaleźć bogaty wybór zaproszeń utrzymanych w klimacie folkowym. W kolekcji Folk dostępne są zaproszenia ślubne w stylu łowickim. Bogata gama kolorów podkreśla charakter zaproszenia. Dodatkowo, na bileciku do zaproszenia można umieścić zdjęcie Pary Młodej lub okolicznościowy wierszyk. Są to zaproszenia kwadratowe, przewiązane jutowym sznurkiem. 

W kolekcji tej dostępne są zaproszenia z wzorem kaszubskim i delikatną, folklorystyczną grafiką, barwnymi wycinankami łowickimi, kwiatowymi grafikami w stylu ludowym. W folkowym klimacie mogą być utrzymane również inne dekoracje, których nie może zabraknąć w żadnej sali weselnej. Pierwsza propozycja to winietki na stół, na których wypisane są imiona oraz nazwiska gości, które są także praktyczną ozdobą stołu. Na butelkach z alkoholem można umieścić zawieszki z zabawną rymowanką lub cytatem. Na stołach powinny się znaleźć także menu przedstawiające listę dań serwowanych w trakcie przyjęcia oraz numery stolików. Styl przyjęcia można podkreślić także wybierając podziękowania dla Gości w formie pudełeczek z cukierkami z nadrukiem ludowych motywów lub słoiczki z miodem z kapturkiem dopasowanym do stylu przyjęcia.

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.