Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Dekoracje w góralskim stylu

Zaproszenia w góralskim stylu mogą być utrzymane w odcieniach brązu i beżu z czerwonymi akcentami. Często pojawiają się tu motywy serc oraz elementy folkowe - tak kwiatowe, jak i zwierzęce. Bardzo efektownie prezentują się zaproszenia z elementami haftowanymi oraz góralskimi. Idealnym pomysłem są zaproszenia ślubne z górami lub parzenicą, a także z górskimi krajobrazami. Piękne widoki wydrukowane na okładce zaproszenia na pewno sprawią, że będą one wyjątkowe.

Folkowe zaproszenia od amelia-wedding.pl

Efektowną papeterię utrzymaną w stylu góralskim można znaleźć w naszej kolekcji Folk. Dostępne tu zaproszenia zdobi motyw parzenicy, a jutowy sznurek ładnie okala całość. W kolekcji Folk można znaleźć również inne góralskie dodatki weselne, które idealnie sprawdzą się podczas wesela urządzonego w takim klimacie. Przykładem może być winietka, która pozwoli gościom znaleźć przypisane im miejsca. Na stołach powinno się znaleźć także menu z rozpiską dań serwowanych podczas uroczystości, a na butelkach z alkoholem mogą zawisnąć zawieszki zawierające na przykład zabawną rymowankę dopasowaną do charakteru przyjęcia. Wychodzącym z wesela gościom wręczyć można natomiast ciasta w personalizowanym pudełku z napisami o podziękowaniach za przybycie. Takie słodkości dla Gości na pewno przypadną do gustu nie tylko łasuchom. Jednak gdy poszukujecie innej formy drobnych upominków dla Gości, proponujemy czekoladki i miodki lub herbatki z przywieszką w stylu przyjęcia. Jeśli organizujecie wesele w stylu góralskim, zakopiańskim, warto wybrać jako motyw przewodni regionalne motywy. Będzie wówczas kolorowo, tradycyjnie, ale i z zachowaniem klasycznej formy.

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.