Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Zaproszenia ślubne w różnych rozmiarach

W naszym sklepie internetowym amelia-wedding.pl można znaleźć zaproszenia w różnych formatach. Pierwszy z nich to DL, który wynosi 10x21 centymetrów. Drugim jest A6 (10,5x4,8 centymetra), trzecim A5 (14,8x21 centymetrów), ostatnim - 12x17 centymetrów. Miłośnicy oryginalnych dekoracji mogą zdecydować się na zaproszenia o innym kształcie i formacie, na przykład kwadratowe, czy o nieregularnych formach, jak powycinane brzegi. Ciekawą propozycją są również dekoracje w formie tryptyku, które tworzy kartka A4. Po złożeniu na 3 części daje ona wspominany powyżej format DL.

Zaproszenia ślubne DL z naszej oferty

Nasz sklep oferuje kilkadziesiąt różnych zaproszeń w formacie DL, dzięki czemu każda Para Młoda znajdzie tu coś dla siebie. Pierwsza propozycja to papeteria z kolekcji Karmelowej, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom rustykalnego stylu. Zdobienia w postaci  motywów kwiatowych w klimacie boho oraz pióra i liście będą świetnym uzupełnieniem motywu przewodniego. Równie efektownie prezentują się zaproszenia z kolekcji Magnet. Znajdziecie tu zarówno wzory kwiatowe z piwoniami, tulipanami czy różami, jak i motywy boho z odrobiną piór. Drukujemy je na eleganckim papierze z fakturą prążków w kolorze białym lub ecru. Całość zdobi tasiemka o szerokości 12 milimetrów w wybranym kolorze z doczepionym bilecikiem, na którym mogą znajdować się inicjały lub krótki wierszyk. Format DL mają także zaproszenia z kolekcji Moreno, które idealnie będą się wpisywać w charakter imprez w stylu glamour lub też utrzymanych w klasycznym tonie. Następną propozycją dla Par Młodych są zaproszenia Madras z efektownymi ornamentami, przewiązane stylową kokardą. Warto zaznaczyć, że personalizacja i koperta do zaproszeń są darmowe. 

Do tych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.