Zaproszenia ślubne - Kolekcja Akwarele

Zaproszenia ślubne z Kolekcji Akwarele to linia wyjątkowych, najwyższej jakości produktów wykonanych na papierze z dodatkiem lnu ecru przedstawiających piękne kompozycje kwiatowe w różnych kolorach. Bogactwo dostępnych w naszym sklepie internetowym wzorów i motywów czyni ją idealną dla par wymagających, które chcą uciec od sztampy i konwencji, poszukujących rozwiązań wyjątkowych. Produkty wchodzące w jej skład są różnokolorowe i zróżnicowane pod względem prezentowanej kompozycji. Dzięki temu przypadną do gustu parom o różnych upodobaniach i wymaganiach.

Kolorowe zaproszenia ślubne z kolekcji Akwarele

Ślub i wesele kojarzą się najczęściej z białym kolorem, który oznacza niewinność, otwartość i radość życia. Panna Młoda zazwyczaj idzie do ołtarza i staje na ślubnym kobiercu w długim, bujnym, białym welonie. Ta symbolika białej czystości znana i celebrowana jest już od wieków. Nie oznacza to jednak, że motyw przewodni planowanego ślubu i wesela będzie opiewał tylko i wyłącznie w śnieżne i kredowe odcienie. Warto zawczasu powiadomić o tym przyszłych gości weselnych, że to właśnie nasz ślub będzie oryginalny i kolorowy, zgodny z obranym motywem przewodnim.

Zaproszenia ślubne z kolekcji Akwarele nawołują do bujnych, kwiatowych i bardzo kolorowych motywów. Wykonane ręcznie, różnokolorowe kompozycje kwiatów polnych i ozdobnych, które znajdują się na naszych zaproszeniach ślubnych, dobrane są w formie eleganckich bukietów. Znajdują się w nich znane i powszechnie cenione rośliny, takie jak róże, hortensje czy peonie oraz motywy polne, jak chociażby chabry, bławatki czy maki.

Na zaproszeniach ślubnych z kolekcji Akwarele dodajemy również rośliny ozdobne, takie jak koniczyna polna czy stokrotka, które nad wyraz elegancko komponują się z innymi kwiatami. Cała kompozycja florystyczna jest od początku do końca przemyślana i przygotowana w taki sposób, aby kwiaty, które znajdują się na pierwszym planie, nie przyćmiły zbyt mocno całej kartki z treścią zaproszenia ślubnego.

W wyważony sposób łączymy różnego rodzaju rośliny ozdobne biorąc pod uwagę ich podstawowe kolory i odcienie, aby zaproszenie prezentowało się elegancko. Styl Akwarele pasuje do całej gamy zaproszeń ślubnych, gdzie na pierwszym miejscu wybijają się liczne i kolorowe kwiaty. Nasze kompozycje kwiatowe na zaproszeniach ślubnych będą urzekały naturalnością i etnicznymi wzorami w stylu boho. Z kolei kwiaty polne będą idealnie pasowały do stylu rustykalnego, który nawiązuje do wiejskiej aranżacji oraz powolnego, spokojnego i niczym nieograniczonego życia codziennego. Wszystkie nasze zaproszenia ślubne z kolekcji Akwarele owinięte są szeroką, ozdobną wstęgą, a na jej górze mocujemy gustowną kokardę.

Na Amelia-Wedding znajdziecie Państwo wiele przykładów gotowych już zaproszeń ślubnych z kolorowej kolekcji Akwarele. Oczywiście na indywidualne zamówienie Klienta możemy zmodyfikować formę i treść zaproszenia ślubnego, zgodnie z Państwa wytycznymi.

Zaproszenia ślubne - kolekcja akwarele najnowszym trendem w branży!

Zaproszenia ślubne Akwarele przypadną do gustu zwłaszcza tym parom, które lubują się w motywach folklorystycznych. Różnokolorowe kompozycje kwiatowe zaprezentowane są na dekoracyjnym papierze z dodatkiem lnu ecru. Są jednocześnie eleganckie i stylowe, ale też swojskie i przyjemne w odbiorze. Powiadomienia akwarelowe wpisują się w całą serię produktów, które ubarwią Wasz Wielki Dzień - w jej skład wchodzą też bileciki, menu, pudełka na ciasto dla kości czy winietki. W naszej ofercie znajdziecie wszystko, co niezbędne do uświetnienia tak wyjątkowej uroczystości!

Ręcznie wykonane kompozycje kwiatowe, wzory i motywy akwarelowe na zaproszeniach ślubnych to jeden z najgorętszych trendów w branży! Produkty z naszej kolekcji, która ten trend reprezentuje, są absolutnie wyjątkowe, oryginalne i powalają pod względem estetycznym. Są gwarancją tego, że zaproszeni przez Was goście nigdy nie zapomną o Waszym Wyjątkowym Święcie! Na naszej stronie znajdziecie modele wykonane z materiałów najwyższej jakości, przyjaznych środowisku, odznaczające się fantastyczną, niepowtarzalną estetyką.

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.

zaproszenia ślubne kolekcja akwarele